2017 SAG Awards: Joe Manganiello wygląda na zdrowego, ostrego w Pierwszym Majorze Czerwonego Dywanu Pojawienie się w ciągu roku

Z powrotem i lepiej niż kiedykolwiek. Joe Manganiello spojrzał ostro na czerwony dywan podczas rozdania nagród Screen Actor Guild w 2017 roku w niedzielę 29 stycznia, z żoną Sofią Vergarą na ramieniu.

40-letnia gwiazda Magic Mike'a nosiła klasyczny czarny garnitur i krawat na tę imprezę, popisując się przyciętą sylwetką i niechlujną szarą brodą na pierwszym od ubiegłorocznej edycji SAG Awards czerwonym dywanie. (W kwietniu 2016 roku wychowanek True Blood został przyjęty do szpitala z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego - kryzysu zdrowotnego, który trzymał go poza zasięgiem wzroku przez kilka miesięcy). Vergara, 44 lata, oszołomiony w bez ramiączek sukni Zuhair Murad z dopasowanym gorsetem i kapryśną czarną koronkową spódnicą.

Zdjęcia: Sofia Vergara i Joe Manganiello's Sexiest PDA Moments Przeczytaj artykuł

Para wyglądała na tak zakochaną, że uśmiechnęli się i pozowali razem na czerwonym dywanie. Na początku tego tygodnia, zazwyczaj prywatna para otworzyła się na temat ich związku podczas wspólnego wywiadu dla Hola! USA.

"Bardzo wcześnie zdaliśmy sobie sprawę, że każdy z nas musi przedkładać szczęście i dobre samopoczucie drugiej osoby nad własne", powiedział Manganiello. "Kiedy zdasz sobie sprawę, że ten rodzaj zaufania przejawia się, trzymasz się drogiego życia. Albo w moim przypadku, pójdziesz kupić pierścionek."

Hollywood's Hottest Hunks: Zac Efron, Chris Evans i inni! Przeczytaj artykuł

Jednak mimo ich natychmiastowego połączenia, Vergara powiedziała magazynowi, że obawia się sprowadzenia mężczyzny do domu, który dzieliła z synem Manolo, aż do momentu, gdy 24-latek wyjechał do college'u.

"Częściowo dlatego, że nie znalazłam odpowiedniej osoby i wiedziałam, że jeśli się z kimś wprowadzę, to będzie to miało wpływ psychologiczny na mojego syna", powiedziała Vergara. "Nie miałam zamiaru przyprowadzać mężczyzny do domu mojego syna. Myślę, że dlatego zawsze chciałam mieć dalekosiężne relacje z mężczyznami w innych krajach."

Zdjęcia: Najgorętsze ujęcia Joe Manganiello bez koszulki! Przeczytaj artykuł

Manganiello i gwiazda Modern Family zawiązali węzeł w gwiazdorskiej ceremonii w Miami Beach w listopadzie 2015 roku.