2017 SAG Awards: Reakcja Winony Ryder na "dziwne rzeczy" Przemówienie Akceptujące Costara Davida Harboura jest zabawne

Nikt nie był bardziej podekscytowany wygraną w konkursie SAG Awards 2017, niż David Harbour - z wyjątkiem może Winony Ryder. 45-letnia aktorka spojrzała na czasy ekstatyczne, a innym razem zszokowana, gdy stała na scenie obok kostiumowego Davida Harboura, gdy wygłaszał jedno z najbardziej porywających przemówień akceptacyjnych tej nocy. Obejrzyjcie wideo z tej zabawnej chwili, powyżej!

41-letni Harbour wydał "wezwanie do broni" w swoim pełnym pasji przemówieniu, gdy dzielił scenę z resztą obsady, w tym z młodymi gwiazdami: Calebem McLaughlinem, Noah Schnappsem, Gaten Matarazzo, Millie Bobby Brown i Charlie Heatonem. Ale to Ryder, który gra matkę Joyce Byers, którego reakcja ukradła przedstawienie.

Zdjęcia: Najlepiej ubrane gwiazdy na czerwonym dywanie na SAG Awards 2017 Przeczytaj artykuł

"To wezwanie do walki z lękiem, egocentryzmem i ekskluzywnością naszej przeważnie narcystycznej kultury, a także do kultywowania bardziej empatycznego i zrozumiałego społeczeństwa poprzez ujawnianie intymnych prawd, które służą za mocne przypomnienie ludziom, że kiedy czują się złamani, przestraszeni i zmęczeni, nie są sami", powiedział Harbour, zachęcając zatrzymaną przez gwiazdy publiczność do skoku do stóp i owacji na stojąco.

Zdjęcia: Zobacz jak gwiazdy przygotowują się do rozdania nagród SAG 2017. Przeczytaj artykuł

"Jesteśmy zjednoczeni w tym, że wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy jesteśmy razem na tej strasznej, bolesnej, radosnej, ekscytującej i tajemniczej jeździe, która żyje", kontynuował. "Działając w ciągłej narracji o obcych rzeczach, my, mieszkańcy Środkowego Zachodu, w 1983 r. będziemy odpychać dręczycieli". Będziemy udzielać schronienia dziwkom i wyrzutkom, tym, którzy nie mają nadziei. Przejdziemy obok kłamstw. Będziemy polować na potwory. A kiedy zgubimy się pośród hipokryzji i przypadkowej przemocy niektórych osób i organizacji, będziemy, jak powiedział szef Jim Hopper, uderzać niektórych ludzi w twarz, kiedy starają się zniszczyć cichych i pozbawionych praw obywatelskich i marginalizowanych. I zrobimy to wszystko z duszą, sercem i radością."

Zdjęcia: Trendy mody lat 90-tych, które wciąż mają znaczenie. Przeczytaj artykuł

W pewnym momencie podczas przemówienia w Harbour, Ryder wykrzyknął słowa "To jest zbyt ciężkie", chociaż Girl, Interrupted star był zauważony głośno wiwatując na końcu jego uwag. Obejrzyj powyższy film, aby odtworzyć tę chwilę.

Przemówienie Harbour było jednym z wielu przemówień na rozdaniu nagród SAG, które przyjęło Donalda Trumpa po jego kontrowersyjnym zakazie dotyczącym imigrantów.