2017 SAG Awards Top Moments: Mahershala Ali wygłasza poruszającą mowę, Dolly Parton utrzymuje humor przy życiu i nie tylko

Nie zatrzymuje się! Mahershala Ali, Julia Louis-Dreyfus i wielu innych prezenterów i nominowanych wzięło udział w konkursie SAG Awards 2017, który odbył się w Shrine Auditorium w Los Angeles w niedzielę 29 stycznia, a jego celem był zakaz podróży Donalda Trumpa. Ale ich gorące przemówienia były tylko kilkoma z najgłośniejszych momentów - obejrzyjcie powyższy film, aby odtworzyć wszystkie najważniejsze wydarzenia!

Zdjęcia: Najlepiej ubrane gwiazdy na czerwonym dywanie na SAG Awards 2017 Przeczytaj artykuł

1. Stars Get Political

Ashton Kutcher, Louis-Dreyfus, obsada "Orange Is the New Black" oraz garstka innych prezenterów i zwycięzców uderzyła w 45. prezydent Stanów Zjednoczonych, który niedawno wydał nakaz imigracyjny. 38-letni Kutcher rozpoczął wieczorny temat przemówienia na otwarcie. "Dobry wieczór, koledzy członkowie SAG-AFTRA i wszyscy w domu. I wszyscy na lotniskach, które należą do mojej Ameryki", powiedział do energicznego tłumu. "Jesteście częścią struktury tego, kim jesteśmy, kochamy was i witamy."

Zdjęcia: 2017 SAG Awards: 8 sukienek, które jesteśmy na płocie o Przeczytaj artykuł

2. Mahershala Ali wygłasza poruszającą mowę o prześladowaniach i akceptacji

42-letni aktor, po wygłoszeniu wzruszającej przemowy, otrzymał nagrodę za rolę drugoplanową w roli drugoplanowego aktora w świetle księżyca. Ali, który jest muzułmaninem, opowiedział tłumowi, czego nauczył się podczas pracy nad filmem nominowanym do Oscara: "Widzisz, co się dzieje, gdy prześladujesz ludzi, a oni wpadają w siebie. ... To, za co byłam tak wdzięczna, że miałam okazję zagrać Juana, to zagranie dżentelmena, który zobaczył młodego mężczyznę wpadającego w siebie w wyniku prześladowań swojej społeczności, i skorzystanie z tej okazji, by go podnieść i powiedzieć mu, że ma znaczenie, że nic mu nie jest. I zaakceptować go. Mam nadzieję, że zrobimy to lepiej." Ali podzielił się również swoim związkiem z matką. "Moja matka jest wyświęconym ministrem. Ja jestem muzułmaninem. Nie zrobiła salta zwrotnego, kiedy zadzwoniłem do niej, żeby powiedzieć jej, że nawróciłem się 17 lat temu", wspominał. "Odkładasz rzeczy na bok, a ja widzę ją i ona widzi mnie. Kochamy się. Miłość wzrosła. A te rzeczy to drobiazgi. To nie jest takie ważne."

3. Dolly Parton i Lily Tomlin dostarczają trochę głodnego humoru.

Na ratunek! Dolly Parton rozjaśniła nastrój, kiedy wręczyła swój 9 do 5 kostiumów i bliską przyjaciółkę Lily Tomlin nagrodę SAG Life Achievement Award. "Prawie nie wsiadłam. Trzymali mnie za kulisami, wciąż chcąc zobaczyć moje dokumenty. Przynajmniej tak mi się wydawało, że właśnie o to prosił. To było coś z identyfikatorami, może podwójne Ds", żartowała gwiazda country. "Cóż, cieszę się, że mogę to zrzucić z siebie."

Tomlin był równie zabawny. Przyjmując jej nagrodę, gwiazda Flirtująca z Katastrofą żartobliwie dawała rady swoim młodszym kolegom i aspirującym aktorom. "Wraz z powiedzeniem im, by nosili filtry przeciwsłoneczne, proponuję kilka innych rzeczy, które według mnie mogą być pomocne", zapytała. "Nie wychodź z domu, kiedy jesteś pijany. Jeśli już jesteś na zewnątrz, musisz nauczyć się mówić, kiedy za dużo wypiłeś. Posłuchajcie swoich przyjaciół. Kiedy przestaną z tobą rozmawiać i zaczną mówić o tobie, mówiąc takie rzeczy, jak: "Czy ona miała torebkę?"

4. Stranger Things Wins Big - i Winona Ryder Can't Contain Herself

Obsada "Dziwnych rzeczy" Netflix'a zdobyła nagrodę za wybitne wykonanie przez zespół z serii Drama i nie mogła być bardziej podekscytowana. Podczas gdy gwiazda David Harbour wygłosił namiętną mowę "walcząc o pozbawionych praw obywatelskich", widzowie skupili się na ciągle zmieniającym się wyrazie twarzy Winony Ryder. Aktorka pokazała cały wachlarz emocji, od radości, przez szok, po zamieszanie.

Zdjęcia: Zobacz jak gwiazdy przygotowywały się do SAG Awards 2017. Przeczytaj artykuł

5. Meryl Streep pomaga Ryanowi Goslingowi naprawić jego krawat.

Choć moment ten nie został uchwycony w telewizji, musieliśmy zwrócić uwagę na ten cenny, prawdziwy hollywoodzki moment pomiędzy Meryl Streep a Ryanem Goslingiem. Podczas ceremonii, gwiazda Florence Foster Jenkins została sfotografowana, pomagając aktorowi La La Land z jego krzywą muszką. Dawaj miecze!