America Ferrera jest w ciąży, spodziewa się dziecka nr 2 z mężem Ryanem Piersem Williamsem.

Rok 2020 już kształtuje się jako wspaniały rok dla Ameryki Ferrera! Gwiazda Superstore i jej mąż, Ryan Piers Williams, spodziewają się drugiego dziecka.

Najsłodsze Ogłoszenia o niemowlętach Celebrity Baby Przeczytaj artykuł

"Witamy Drugie Dziecko w 2020 roku!" Ferrera, 35 lat, ogłoszona przez Instagram we wtorek, 31 grudnia. "Szczęśliwego Nowego Roku z naszej dzikiej i rosnącej grupy."

Ciężarna aktorka zadebiutowała w bordowym swetrze w przesyłce. Na ośnieżonym rodzinnym portrecie pojawił się również Williams, 38 lat, oraz ich 19-miesięczny syn, Sebastian, który uroczyście trzasnął brzuchem mamy.

Obejrzyj ten post na Instagram Witamy Dziecko #2 w 2020 roku! ???? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku z naszej dzikiej i rosnącej grupy. Pic by @mnp_elpaso Stanowisko wspólne dla America Ferrera (@americaferrera) w dniu 31 grudnia 2019 r. o 17:23 PST.

Aktor-dyrektor również podzielił się wiadomościami na swoim koncie Instagram, pisząc: "Tak wiele do zobaczenia w 2020 roku, ale jedna rzecz w szczególności wystaje! Nie mogę się doczekać, aby powitać kolejne piękne stworzenie na tym świecie. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!"

"Celebrity Babies of 2019 Przeczytaj artykuł

Niezliczone gwiazdy pogratulowały parze drugiej ciąży w dziale komentarzy na stanowisku Ferrery. Reese Witherspoon napisał: "Gratulacje!!!!". To jest najbardziej ekscytująca nowina," podczas gdy Jennifer Garner skomentowała, "Niesamowita nowina, Ameryko - co za wesoły Nowy Rok dla ciebie!" Mindy Kaling, w międzyczasie, po prostu zamieściła dziewięć wykrzykników i serce-oki emoji.

Ferrera i Williams spotkali się na University of Southern California, gdzie obsadził ją w studenckim filmie. Zaręczyli się w 2010 roku i zawiązali węzeł w następnym roku.

Celebrities Who Had Babies Back-to-Back Przeczytaj artykuł

Gwiazda Sisterhood of the Traveling Pants podobnie ogłosiła swoją pierwszą ciążę w Nowy Rok w 2017 roku. Napisała wtedy na Instagramie: "Witamy jeszcze jedną twarz do pocałunku w 2018 roku! Życzymy wam #MásBesos w Nowym Roku! #babybesos #HappyNewYear."

Ferrera urodziła Sebastiana w maju 2018 roku. Wkrótce po jego przybyciu, ujawniła jego ksywkę: Baz.

"[Sebastian] jest niesamowity", powiedziała Ferrera dziennikarzom na TCA Winter Press Tour w styczniu 2019. "Jest cudowny. Jestem szczęśliwsza, niż kiedykolwiek wyobrażałam sobie jako mama, i to jest cudowne."