Ameryka Ferrera pokazuje swoje uderzenie dziecka na czerwonym dywanie SAG w pięknej czarnej sukience

Ona dodaje do siostrzeństwa! America Ferrera pokazała swój rosnący baby bump na czerwonym dywanie SAG Awards!

Pierwszy czerwony dywan dla dziecka! Ameryka Ferrera oszołomiona na Screen Actors Guild Awards czerwony dywan, trzepotanie jej rosnący tyłek podczas noszenia pięknej, zakrzywionej czarnej sukni. Przyszła mama była wyraźnie lśniąca, a jej włosy były zaczesane do tyłu w subtelnym ulu z perłową opaską na głowie. Kołysała również lśniącymi kolczykami Djula i pierścionkiem. Aktorka Superstore ogłosiła swoją ciążę z mężem Ryanem Piersem Williamsem pod koniec 2019 roku na Instagram. "Welcoming Baby #2 in 2020," Ameryka podpisała swoje zdjęcie rodzinne na IG pod koniec roku. "Szczęśliwego Nowego Roku z naszej dzikiej i rosnącej grupy." To takie słodkie!

Amerykańskie huby również wzięły się do grama, aby podzielić się wielkimi wiadomościami na początku Nowego Roku, pisząc: "Tak wiele do zobaczenia w 2020 roku, ale jedna rzecz w szczególności wystaje. Nie mogę się doczekać, aby powitać kolejne piękne stworzenie na tym świecie. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!" Jedno wiemy na pewno, to jedno niesamowite ubrane dziecko! Ameryka pokazała nawet małą nogę w czarnej sukni z paskiem na SAG Awards. Zwycięzca Złotego Globu dzieli się już synem Ryana imieniem Sebastian, który urodził się 29 maja 2018 roku.

Zaledwie kilka tygodni temu, Ameryka otworzyła się na Instagramie na temat jej walki z mdłościami podczas tej ciąży. Aktorka podzieliła się swoim zdjęciem, na którym użyła maszyny do tonowania na rękę, ale napisała: "Soooooooo hard to trening through the nausea & exhaustion of my first trimester!!!" Aktorka kontynuowała: "Wchodziłam na siłownię i drzemałam przez 10 minut na stole do masażu, zanim zaczęłam. Przez kilka tygodni ćwiczyłam tylko raz, albo zupełnie przegapiłam ten tydzień, ale nie czułam, że zawiodłam. Przez tę ciążę jestem równie zaangażowana w to, by czuć się silna i być miłą dla siebie." Nic na to nie poradzimy, że ta mama wygląda dzisiaj lepiej niż kiedykolwiek w SAGs!

Ne na pewno dostroić się do SAG Awards na 8 PM ET na TBS lub TNT, i złapać wszystkie SAG wiadomości na HollywoodLife.com!