Ammika Harris publikuje nowe zdjęcie swojego "Anioła na Ziemi" Aeko & Fans React: "Beautiful Boy".

Zwolennicy Ammiki Harris mieli jednogłośną opinię: Prawie dwumiesięczny syn Ammiki, Aeko, jest "słodki" i wyglądał tak samo jak jego tata, Chris Brown, na nowym zdjęciu udostępnionym 17 stycznia!

Dla Ammiki Harris, 26 lat, niebo znajduje się w szopce tuż przy niej! "ANGEL ON EARTH❤️❤️❤️️❤️️❤️️❤️?" Artystka podpisała zdjęcie swojego nowo narodzonego chłopca Aeko 18 stycznia, który wpatrywał się w to klasyczne dziecięce cudo. Ammika właśnie przywitała swoje pierwsze i jedyne dziecko z Chrisem Brownem, 30 lat, w listopadzie 2019 roku, a on już zamienia się w gwiazdę Instagramu!

"Lil Breezy?", jeden z fanów napisał, odnosząc się do pseudonimu tatusia Aeko, a inni zgodzili się, że dziecko jest "Chris Browns [sic] twin clearly." Inny zwolennik powiedział: "Piękny chłopiec♥." Uroczość małej Aeko była bezsporna, z szeregiem komentarzy typu: "Jest taki słodki". I'm gonna cryry," i, "Such a sweetie." Dziecko wyglądało przytulnie w bajce ozdobionej kreskówkowymi zwierzakami, dodając do tego ogólny czynnik "aww" obrazu!

Oczywiście, ludzie nie zawsze są tacy mili na Instagramie. Ammika musi regularnie zajmować się niepożądanymi spekulacjami w swoich komentarzach Instagramu! Fani nie są pewni, czy Ammika i Chris są oficjalnie z powrotem razem, chociaż nie iskra zaangażowanie plotki po noszeniu podejrzanie podobne zestawy diamentowe pierścienie w ostatnich tygodniach. Biorąc pod uwagę niepewność, jeden z fanów wskoczył do sekcji komentarzy Ammiki 11 stycznia i napisał: "[Chris i Ammika] nie są szczęśliwą rodziną, ponieważ są współrodzicami i robią to, co jest najlepsze, aby mieć zdrowy związek lub najlepszy interes Aeko". Wstrząśnięty, Ammika sarkastycznie odpowiedział: "Cieszę się, że znasz nasz biznes lepiej niż my."

I jeszcze mamy shamery, szczególnie okrutne demograficzne na Instagramie. Ammika poradziła sobie z tym tłumem po zabraniu Aeko do Niemiec w styczniu tego roku, a niektórzy z fanów Breezy'ego przerazili się podczas dalekiej podróży. "Więc wyjechałaś z synem Chrisa do Niemiec?" - jedna z takich osób zapytała Ammikę pod swoim Instagramem 13 stycznia, a ona klaskała z powrotem: "On też jest moim synem, wiesz. On tu mieszka!" Inni fani tłumaczyli, że "yae" może oznaczać "babcia", ale Ammika nie musi się tłumaczyć pod Instagramem - ani nigdzie indziej!