Anthony Anderson, żona Alvina Stewart Walk First Red Carpet at 2017 SAG Awards After Calling Off Divorce

Zaczynamy od nowa. Anthony Anderson i jego żona, Alvina Stewart, przeszli pierwszy czerwony dywan na rozdaniu nagród SAG 2017 w niedzielę 29 stycznia, od odwołania rozwodu.

"Oni są całkowicie z powrotem razem", źródło mówi nam Weekly.

Zdjęcia: Najlepiej ubrane gwiazdy na czerwonym dywanie w konkursie SAG Awards 2017 Przeczytaj artykuł

Anderson, 46 lat, był obecny, aby wesprzeć swój show Black-ish, który został nominowany w Outstanding Performance przez Ensemble w kategorii Comedy Series. Komedia ABC przegrała później z Orange Is the New Black firmy Netflix.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Stewart wystąpił o rozwód we wrześniu 2015 roku po 20 latach małżeństwa, powołując się na niemożliwe do pogodzenia różnice. Jako datę separacji podała 1 kwietnia 2014 r. i poprosiła o wsparcie małżonków. Wcześniej w tym miesiącu, TMZ poinformowało, że Stewart oddalił rozwód.

Zdjęcia: SAG Awards 2017 Red Carpet Fashion: Co nosiły gwiazdy Przeczytaj artykuł

Anderson i Stewart byli kochankami szkoły średniej i zawiązali węzeł we wrześniu 1995 roku. Mają dwójkę dzieci - syna Nathana, lat 16, i córkę Kyrę, lat 20.

Para otworzyła się na temat swojej relacji w SAG po tym, jak Nancy O'Dell z Entertainment Tonight wspomniała ich "ciężki" rok. "To jest zabawne. Minęło trochę czasu odkąd byliśmy razem na czerwonym dywanie, ale jesteśmy tu dziś wieczorem, więc jesteśmy tym podekscytowani", powiedział Anderson.

Zdjęcia: Zobacz jak gwiazdy przygotowują się do SAG Awards 2017. Przeczytaj artykuł

Para żartowała o sukcesie Andersona, ale Stewart upierał się, że to nie dotarło do jego głowy. "Ona jest dyplomatyczna i nie jest uczciwa", Anderson powiedział ET. "Dziękuję, że nie wystawiłeś mnie na pierwszej linii w krajowej telewizji."

Stewart powiedział: "Bo wiesz, że gdyby twoja mama tu była, wsadziłaby cię na frontową ulicę."