Ariel Winter Meant to Show Her Breast Reduction Scars at SAG Awards: "Oni są częścią mnie"

Dumna z jej ciała! Ariel Winter trafił na czerwony dywan SAG Awards 2016 w sobotę, 30 stycznia, w otwartej sukience, która ujawniła jej blizny po redukcji piersi.

Usterka w szafie? Ledwo. "Chłopaki, jest powód, dla którego nie starałam się ukryć blizn!" Aktorka Modern Family, 18 lat, tweetowała po ceremonii rozdania nagród. "Oni są częścią mnie i wcale się ich nie wstydzę. :)"

Zdjęcia: Zobacz wszystkie sukienki na SAG 2016!

Zima przeszła operację redukcji piersi, aby przejść z 32F do 34D w czerwcu zeszłego roku. "Mam to dla siebie", powiedziała Glamour w sierpniu 2015. "Nie potrafię nawet wyrazić tego w słowach o tym, jak niesamowite to uczucie czuć się naprawdę dobrze."

Zdjęcia: SAG Awards 2016 Beauty Breakdown: Czerwony dywan Włosy, makijaż Wygląd Przeczytaj artykuł
Zdjęcia: SAG Awards 2016 Red Carpet Fashion: Najlepiej ubrane gwiazdy Przeczytaj artykuł

Aktorka, która niedawno połączyła się z chłopakiem Laurentem Gaudette'em po tym, jak w grudniu wydawało się, że się rozstali, dodała, że w końcu była podekscytowana przebraniem się. "Teraz mogę nosić wszystkie style sukienek i wszystkie style rzeczy!" Zima powiedziała. "Nie zawsze muszę wybierać najciaśniejszą, najbardziej dopasowaną sukienkę, jaką mogę znaleźć... Jestem podekscytowana, że w końcu poczuję się pewna siebie, a nie tylko wyglądać pewnie".

Najwyraźniej, jej poziom pewności siebie jest na dachu! Zimą, 31 stycznia, w noc po rozdaniu nagród SAG 2016, w nocy z Gaudette, założyła bordowy strój kąpielowy z koronkowym biustonoszem na randkę.

Co sądzisz o wyborze sukni Wintera? Tweet z @UsWeekly using the hashtag #stylebyUs!