Ayesha Curry dzieli się słodkim spoiwem z córką Ryan, 4 lata, podczas jazdy na łyżwach.

To idealna zimowa wycieczka! Ayesha Curry spędziła trochę czasu ze swoim synem Ryanem na lodowisku na swoim najnowszym zdjęciu Insta, a oni wyglądają tak słodko!

Ayesha Curry, 30 lat, zdecydowanie zasługuje na nagrodę dla mamy roku! Homemaker extraordinaire wziął do Instagram, aby podzielić się słodką chwilę dzieliła się z córką Ryan, 4, w mroźnym zimnie w piątek, 17 stycznia. Na posterunku karuzeli, Ayesha była widziana jak pcha Ryana na lodowisku w siedzeniu niedźwiedzia polarnego - jak słodko! Oboje promienieją i prawdopodobnie zamarzają na zimowych zdjęciach, ale duet matka-córka wydawało się, że bawią się zbyt dobrze, aby naprawdę im zależało.

Ayesha podpisała się pod zdjęciem: "Zabrał Ryana na łyżwy dziś rano! Na lodzie przed 10 w piątek? Mam nadzieję, że mama nagroda przychodzi dzisiaj pocztą. Psych!!!, to była brudna pielucha z Canon, kiedy wróciłam do domu. ???????????? KOCHAM TO." Jeden z fanów powiedział, "Dobra robota mamo. Jedyną nagrodą jest to, że Bóg powiedział "dobrze zrobił moje dziecko", podczas gdy inny pochwalił nieskazitelną skórę Ayeshy i napisał: "Nagroda mamo? Jesteś najlepsza. Poza tym, kto ma tak błyszczącą skórę na lodowisku?"

Ten cenny post podąża za uroczym zdjęciem, które dzieliła w piątek, 10 stycznia. Ayesha i jej mąż, Steph, 31 lat, pozowali na słodkim zdjęciu z trójką swoich dzieci, Riley, 7 lat, Ryan, i Canon, 1 lat, wszystkie bujane piżamy. Ayesha, uśmiechając się bezpośrednio do aparatu, trzymała swojego jedynego syna, który błysnął uśmiechem, wisząc do góry nogami. Okazuje się, że Ayesha pracowała nad nowym, niespodziewanym pokojem zabaw dla dzieci z jej założycielem BFF i Flour Shopem Amirah Kassem!

Rodzina usiadła na wygodnej, białej kanapie ozdobionej jednorożcem i mruczącą poduszką emoji, a na ścianie za nimi, wraz z kolekcją popularnych książek dla dzieci, zawieszono tęczowy napis "The Currys". Ściana za nimi okazała się gigantycznym magnesem dla dzieci do dekoracji, jak tylko chciały - jakże zabawnie.

"Połączyliśmy siły z @potterybarnkids dla najbardziej epickiego salonu zabaw!" Ayesha zaczęła swój podpis. "Dwa słowa. FLOUR SHOP! Kliknij na link w moim życiorysie, żeby go sprawdzić. @amirahkassem twoja nowa kolekcja jest cudowna! Dziękuję!!!!!"