Ayesha Curry dzieli się słodkim zdjęciem swoich 3 dzieci bawiących się na trampolinie: "Life's Beautiful Chaos".

Ayesha i Steph Curry mają najsłodszą rodzinę w historii! Mama z trójki właśnie podzieliła się uroczym piknikiem z dziećmi bawiącymi się na trampolinie!

Co za "piękny chaos!" Ayesha Curry, 30 lat, zabrała się do Instagramu w sobotę, 18 stycznia, aby podzielić się jeszcze jednym uroczym zdjęciem swojej trójki dzieci skaczących na rodzinnej trampolinie. W pstryknięciu, Riley, 7 lat, Ryan, 4 lata, i dziecko Canon, 1 lat, wyglądają jakby bawili się razem w słoneczne popołudnie na swoim podwórku. Chociaż wygląda na to, że trio może w każdej chwili zderzyć się ze sobą, nie powstrzymało ich to przed podskokiem burzy. Jak uroczo!

Sławna gospodyni domowa napisała: "Błogosławiony. Nasze trzy maluchy. Życie to piękny chaos." Dzieci były ubrane na popołudnie zabawy, a Riley i Ryan pasowali do siebie w różowych koszulkach! Czteroletni Ryan trzymał tęczowy motyw w turkusowych szortach i pasujących trampkach, podczas gdy mały Canon był przytulny w szarej koszulce. Starsza siostra Riley błyszczała na zdjęciu uśmiechem na uchu i wyglądała tak samo jak jej przystojny tata! Ryan był również uśmiechnięty na zdjęciu, gdy obracała się w połowie skoku, podczas gdy Canon wyglądał, jakby starał się nadążyć za swoimi starszymi siostrami!

Wielu zwolenników, oczywiście, emojis lewego serca lub po prostu zostawił, "uroczy" w sekcji komentarzy, podczas gdy inni nie mogli nie wyrazić, jak szybko dzieci dorastają. Jeden z fanów powiedział: "O mój Boże! Canon idzie i mówi?!? Moje serce nie może znieść całego uciętości twojego miotu! One tak szybko dorastają!" Inny wyznawca powiedział: "Jesteś cudowną mamą ze wspaniałymi dziećmi... Niech Bóg cię jeszcze trochę pobłogosławi!" Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak te dzieci dorastają!

Zobacz ten post na Instagram Błogosławiony. Nasze trzy litry. Życie to piękny chaos. ???? Poczta wspólna dla Ayeshy Curry (@ayeshacurry) 18 stycznia 2020 o 20:21 PST

Ten słodki poczta po mroźnym, ale zabawnym zdjęciu Insta Ayeshy w piątek, 17 stycznia. Podzieliła się słodką chwilą z córką Ryana, 4 lata, w mroźnym zimnie w piątek, 17 stycznia. Na posterunku karuzeli Ryan promienieje, podczas gdy jej mama popycha ją na lodowisku w siedzeniu niedźwiedzia polarnego. Chociaż na zimowych zdjęciach pewnie zamarzają, duet matka-córka wydawał się zbyt dobrze się bawić, by się przejmować. Ayesha podpisała się pod zdjęciem: "Zabrał Ryana na łyżwy dziś rano! Na lodzie przed 10 w piątek? Mam nadzieję, że mama nagroda przyjdzie dzisiaj pocztą. Psych!!!, to była brudna pielucha z Canon, kiedy wróciłam do domu. ???????????? KOCHAM TO."

Jeden z fanów powiedział, "Świetna robota mamo. Jedyną nagrodą jest to, że Bóg powiedział "dobrze zrobił moje dziecko", podczas gdy inny pochwalił nieskazitelną skórę Ayeshy i napisał: "Nagroda mamo? Jesteś najlepsza. Poza tym, kto ma tak błyszczącą skórę na lodowisku?"