Ayesha Curry robi zabawne miny ze swoją córką Riley, 7, & Fans React - "Ogłuszająca jak mama".

Takie słodkie! Fani trysnęli po tym, jak Ayesha Curry i jej najstarsza córka Riley uderzyły kilka całkiem zabawnych twarzy na Instagramie.

Kolejny dzień, kolejny uroczysty moment w mediach społecznościowych pomiędzy rodziną Curry. Tym razem skupiono się na mamie Ayeshy Curry, 30 lat, i jej najstarszym dziecku Riley, 7 lat (które dzieli z mężem Steph Curry, 31 lat, wraz z córką Ryanem, 4 lata, i synem Canonem, 1 lat). Wysłali trzy cenne selfies, które pokazują duet w różnych stanach reakcji twarzy. Riley dała matce duży pocałunek w pierwszym z nich, zanim nastrój szybko zmienił się na dwa kolejne. Drugie zdjęcie znalazło ich, czyniąc najzabawniejsze z twarzy, które pozostały takie same dla Ayeshy podczas trzeciego, kiedy Riley właśnie patrzył w kamerę. "Selfies z dużą dziewczynką. Nie mogę uwierzyć, że nasze dzieci mają 7,4 i 1... co?!", napisała oznaczając swoje NBA beau. Fani, jak zwykle, zostali pozostawieni w stanie "aww" po obejrzeniu ich słodkich interakcji. "Ona jest typem modelki. Oszałamiająca jak mamusia," napisała jedna.

Osobowość telewizyjna często dzieli się z trójką swoich dzieci różnymi ujęciami, które zazwyczaj odbywają się w ich domu i poza nim. Ostatnie z jej potomstwa znalazło je odbijające się na trampolinie, która pozostawiła kropkującą matkę bardzo wzruszającą. "Błogosławiony. Nasza trójka maluchów. Życie to piękny chaos" - napisała 19 stycznia br. w Instagramie, który zyskał tysiące sympatii i komentarzy. Ayesha była w znacznie bardziej mroźnej sytuacji 2 dni wcześniej, gdy miała słodki moment wiązania z Ryanem podczas wypełnionego śniegiem dnia.

Nie zapomnij o mnie! Hunky Steph również dostał się na wiele zabawnych pstryknięć, gdy ich rodzina nadal rośnie. Impreza z piątki przytulił się do siebie w najbardziej uroczą piżamę w Instagram snap umieszczony na 10 stycznia, że zbiegło się z Ayesha ogłaszając jej partnerstwa z Pottery Barn Kids.

Nie było również wiele romantycznych zdjęć dzielonych przez długi czas para, które pokazują, jak w miłości do siebie są osiem lat do ich małżeństwa. Ich ostatnie zdjęcia, zrobione przez nikogo innego niż ich córka Riley, pokazują, że oboje przytulają się do siebie na zewnątrz, zanim sami zrobią sobie zabawne miny.