Bachelor Peter Weber ma najlepszą odpowiedź na zdjęcie Charlize Theron's Billboard Photo

Widzę podwójnie! Peter Weber miał zabawną odpowiedź na ostatnie stanowisko Charlize Theron Instagram o nim przed sezonem 24 premiery The Bachelor.

Były "Bachelor" i "Bachelorette" prowadzi: Gdzie oni są teraz? Przeczytaj artykuł

Zabawa rozpoczęła się, gdy 44-letnia aktorka Bombshell udała się w sobotę, 28 grudnia, na platformę mediów społecznościowych i podzieliła się czarno-białym zdjęciem siebie stojącej obok promocyjnego billboardu z gwiazdą rzeczywistości 28 i tagiem "Expect Turbulence" w The Grove w Los Angeles. Podpisała post "Turbulence I like."

Zobacz ten post na Instagram Turbulencje, które lubię Stanowisko dzielone przez Charlize Theron (@charlizeafrica) 28 grudnia 2019 r. o 20:51 PST.

Weber odpowiedział początkowo komentując, "Zapnij pasy Charlize". Ale we wtorek, 31 grudnia, on sam się podniósł i odtworzył post Therona.

Wychowanek Bachelorette wrzucił zdjęcie do Instagram siebie stojącego obok reklamy dla perfum Dior J'adore uwielbiający perfumy featuring nie inaczej niż zdobywca Oscara sama. "Turbulencje mogą być zabawne", napisał.

Obejrzyj ten post na Instagramie Turbulencje mogą być zabawne Stanowisko udostępnione przez Petera Webera (@pilot_pete) 30 grudnia 2019 r. o 21:34 PST.
Gwiazdy, które umawiały się z narodem kawalerskim Przeczytaj artykuł

W sekcji komentarzy były kawaler Colton Underwood nalegał: "Strzelaj!", a gospodarz franczyzy Chris Harrison napisał: "Dobrze zagrane dziecko... dobrze zagrane." Bachelor in Paradise alum Ashley Iaconetti skomentował: "Haha fantastyczne", a była Bachelorette Ali Fedotowsky napisał: "Ahhhhhh! Najlepszy!!!!!"

Theron jest fanem The Bachelorette od wielu lat. Opowiedziała o swoim poświęceniu dla wieloletniej serii randkowej ABC reality w marcu 2018 podczas występu na The Late Late Show z Jamesem Cordenem.

"Zasadniczo czuję, że jestem randki z The Bachelor - jak, show," powiedziała wtedy. "W poniedziałkowe wieczory, bo moje dzieci nie potrafią jeszcze czytać zegara, więc kładę je do łóżka o 5:45, a potem otwieram butelkę wina, biorę kąpiel, przygotowuję wszystko i to jest moja randka noc. Umawiam się na randkę w programie."

Gwiazda potworów nalegała na Jamesa Cordena, żeby nie "chciała być w programie". (Przepraszam, Peter!)

"Kawalerzyści" Reagują na casting Petera Webera. Przeczytaj artykuł

Weber, który wcześniej zabiegał o serce Bachelorette Hannah Brown, ogłosił w Instagramie pod koniec listopada, że "właśnie wrócił z dwóch miesięcy najbardziej szalonej podróży w historii". Jego sezon ma obejmować spotkanie z Brownem, 25 lat, oraz straszny incydent na Kostaryce, który pozostawił go z urazem twarzy.

Sezon kawalerski 24 premiery w ABC poniedziałek, 6 stycznia, o 20:00 ET.