Bachelorette's Hannah Brown ujawnia swój status związkowy pośród randek Petera Webera.

Było jeszcze mnóstwo chemii między Hannah Brown, kiedy pojawiła się na pierwszej nocy Petera Webera jako "The Bachelor". Teraz zdradza, czy chodzili na randki podstępnie.

Jak wynika z ich gorącego wiatru płeć, obecny Bachelor Peter Weber, 28, i były Bachelorette Hannah Brown mają wielki związek. Nawet jeśli myślała, że w końcu wysłała go do domu w swoim sezonie, to i tak jest w dalszym ciągu utrzymujące się "co jeśli". W nocy wróciła do domu jako nowa kawalerka i przyznała się do żalu, że wybrała Jeda Wyatta (którego później rzuciła po tym jak okazało się, że ma dziewczynę w domu). Peter powiedział Hannah, że jeszcze nie odszedł od niej do końca. Wywołało to pogłoski, że dwoje ponownie się połączyło i potajemnie się spotykają.

Taniec z gwiazdami Hannah obalił plotki o tym, że para widzi się chytrze, mimo że tyle innych kobiet walczy o jego miłość. "Czy ja się z kimś spotykam? Nie," 25-letnia była królowa piękności ujawniła w Instagram Live Q&A 20 stycznia. Hannah przyznała, że znów uważa randki za trudne. Przecież nie udało jej się znaleźć miłości z Bachelor Colton Underwood w sezonie 23, miała złamane serce przez zdradę Jeda, i nadal jest zdezorientowana co do Petera. "Nie wiem, jak to zrobić. To była rozmowa w tym tygodniu", dodała podczas Q&A. "Muszę to rozgryźć", ale lubię siedzieć w domu w mojej piżamie!"

Szokujący powrót Hannah i przyznanie się Peterowi, że "coś tam jeszcze jest", skłoniło niektórych fanów do uwierzenia, że w końcu nie wybiera żadnej z uczestniczek, które chcą być panią Peter Weber. W zwiastunie przedpremierowej sezonu, jego mama Barbara łzawiąco mówi Piotrowi, aby nie pozwolić kobiecie odejść, i "przynieść ją do domu do nas", który ma kilku fanów myśli, że ona odnosi się do Hannah, jak już spotkali. Ale jego rodzice poznali również 2020 contestant Madison Prewett, jak jej pierwszy jeden na jednej randce z Piotrem był na odnowieniu ślubowania.

Peter zasugerował, że pod koniec sezonu dzieje się coś bardzo dramatycznego, co ponownie skłoniło fanów do myślenia, że nie wybrał żadnej ze swoich dwóch finalistek, a zamiast tego wraca do ponownego połączenia z Hannah. Pilot przyznał na zimowym tournee prasowym Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych (TCA) 17 stycznia, że musiał milczeć o tym, jak zakończył się jego sezon. "Fajnie jest mieć ten sekret, którego nikt nie zna", powiedział. "Nie chcę go mieć, chciałbym, żeby wszyscy o nim wiedzieli."

"Miałem najpiękniejsze doświadczenie, ale jedno z najtrudniejszych w całym moim życiu." "Ten ostatni tydzień był najtrudniejszym tygodniem mojego życia." Peter dokuczał również, że "To dosłownie nie kończy się w ostatniej sekundzie. Jest wiele nieoczekiwanych rzeczy, których nie mogliście przewidzieć. Nie spodziewałem się tego, co się stało."