Bar Refaeli, 34, wita trzecie dziecko z mężem Adi Ezrą - "Życie jest piękne".

Bar Refaeli i Adi Ezra są znowu rodzicami! Para właśnie przywitała swoje trzecie dziecko razem. Jakie to ekscytujące!

Przyszła nowa piątka! Bar Refaeli, 34 lata, ogłosiła, że 18 stycznia urodziła swoje trzecie dziecko z mężem Adi Ezrą, 44 lata, na Instagramie. Podzieliła się swoim zdjęciem w szpitalu po powitaniu dziecka, gdzie supermodelka uśmiechała się do niego, ogłaszając wielkie nowiny. "Oto jak wygląda prawdziwy GLAM. Trzecie dziecko w 3,5 roku", podpisała się na zdjęciu. "Życie jest piękne." Długoletnia para jest już rodzicami córek Liv, 2, i Elle, 1.

Supermodelka po raz pierwszy ujawniła, że była w ciąży z dzieckiem numer trzy w słodkim filmie wysłanym do jej Instagramu 20 czerwca. Dołączyła do niej przyjaciółka Assi Azar podczas szczęśliwego nagrania. Assi pojawiła się na ekranie zanim ciężarna gwiazda przywitała widzów z tła. Pozostała w całkowitym szoku, kiedy opowiedziała o swoich radosnych nowinach dla dziecka 2,9 miliona jej zwolenników.

Bar wielokrotnie pokazywał jej rosnący brzuszek od czasu ogłoszenia jej ciąży, zarówno na czerwonym dywanie, jak i poza nim. Trzymała się go mocno podczas sierpniowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, a w całkowicie czarnym zespole wyglądała olśniewająco. Jej tyłek był również wystawiony na pół otwartej bluzce i dnie bikini na zdjęciu Instagram, które zamieściła 4 października.

Dziecko numer trzy może dopiero co przyjechało, ale może być więcej maluchów w drodze do Bar i Adi w najbliższej przyszłości. Wcześniej rozmawiała z HELLO Monthly Magazine w 2015 roku o swoim pragnieniu posiadania dużej rodziny, mówiąc: "Myślę, że to będzie dekada rodziny... Pochodzę z rodziny czwórki dzieci. Wiele mam mogło to przeczytać i pomyśleć: "Tak, najpierw spróbuj mieć jedno". Miejmy nadzieję, że będę miał dużą rodzinę, ale wezmę ją po kolei."

Bar i Adi zawiązali węzeł we wrześniu 2015 roku w Hajfii, w Izraelu, gdzie powiedzieli "tak" przed przyjaciółmi i rodziną w Spa Resort Carmel Forest. Modelka Sports Illustrated była wcześniej zamężna z Arikiem Weinsteinem, którego poślubiła w 2003 r., kiedy była już w późnej młodości. Do innych mężczyzn, z którymi była wcześniej związana, należą zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio w wieku 44 lat, aktor-muzyk Ran Danker w wieku 35 lat oraz Baywatch hunk David Charvet w wieku 47 lat.