Barron Trump, 13 lat, jest prawie w całości wyższy od taty Donalda - rośnie tak bardzo w nowych zdjęciach.

W dniu 17 stycznia Trumpsowie wyruszyli w rodzinną podróż do Mar-A-Lago, a na ich zdjęciach widać było, jak udają się w stronę Marine One. To dało jasny obraz tego, jak wysoki jest Barron w porównaniu z jego ojcem, Donaldem!

Barron Trump, lat 13, jest nie tylko wyższy od swojego ojca Donalda, lat 73 - jest prawie wyższy o głowę! Widać to było na zdjęciu, na którym Barron przechadzał się obok swoich rodziców Donalda i Melanii Trump, 49 lat, gdy przechodzili przez południowy trawnik Białego Domu, by 17 stycznia wejść na pokład Marine One. Podczas gdy trio było w drodze na weekendową zabawę w ulubionym kurorcie rodziny, Mar-a-Lago, nie mogliśmy nie zauważyć, jak bardzo Barron urósł. Podbródek nastolatka praktycznie uniesiony ponad pufem POTUS'a blond włosów, a to jest dość wysoki, biorąc pod uwagę, że Donald jest około 6'2″. Oznacza to, że Barron musi mieć co najmniej 6'3″!

Melania, była modelka, też mierzy na 5'11" - więc bez względu na to, przy kim stoi, Baron wygląda na to, że pewnego dnia może zostać zwerbowany przez NBA. Do jego wzrostu dodał się monochromatyczny strój: na czas lotu Donald i syn Melanii założyli czarną koszulkę w połączeniu ze spodniami i trampki New Balance 574 $ w tym samym kolorze. Barron zrównoważył czarny strój z czarnym kurtką z bombami z oliwek za 150$.

W międzyczasie Melania zdecydowała się na więcej kolorów w liliowym płaszczu i bordowych butach, które zamieniła na kwiatową sukienkę do herbaty po dotknięciu na Florydzie. Donald przykleił się do swojego typowego prezydenckiego munduru, w którym znajdował się garnitur i krawat.

Przysięgamy, że Barron wygląda na jeszcze wyższego niż ostatni raz, kiedy go widzieliśmy - chyba że jego podstępy New Balance dodają mu sił! HollywoodLife zauważyło, jak bardzo Barron dorastał na obchodach sylwestrowych Trumps' 2019 w Mar-a-Lago, a Barron już wzbił się nad swoim ojcem, jak go widziano, udając się do Marine One, po raz kolejny.