Beyonce, Angelina Jolie & More Stars Bringing Their Kids To Award Shows - Blue Ivy & More

Ubierasz się z mamą i tatą? Nie brzmi dla nas źle! Od Beyonce i Angeliny Jolie do wszystkich gwiazd między nimi, spójrzcie na gwiazdy, które przyprowadziły swoje dzieci na pokazy nagród przez lata!

Podczas gdy większość z nas marzy o uczestnictwie w pokazach nagród, gwiazdy muszą pokazać swoje oblicze na tych wydarzeniach... bardzo dużo. Jednak oznacza to również, że mogą zaprosić na wielkie uroczystości wielu członków swojej rodziny, w tym swoje dzieci. A jakie dziecko nie chciałoby się ubierać i ćwiczyć pozowania z mamą i tatą na czerwonym dywanie? Przez lata widzieliśmy kilka zabawnych par na pokazach nagród i oglądamy niektóre z naszych ulubionych!

Zaczniemy od jednej gwiazdy, która już jest przyzwyczajona do wielkich scen i jasnych świateł: Blue Ivy Carter, 8! Córka Beyonce, lat 38, i Jay-Z, lat 50, wielokrotnie pokazywała, jak rządzić czerwonym dywanem - i to w tak młodym wieku! Kto mógł zapomnieć, kiedy piosenkarka "Formation" przywiozła ze sobą Blue na MTV Video Music Awards 2016 w Madison Square Garden w Nowym Jorku? Queen B i Blue byli totalnymi wizjami w swoich oszałamiających zespołach - które doskonale się uzupełniały. Trzymając się za rękę swojej matki, Blue była opanowana na czerwonym dywanie i nie była w żaden sposób stopniowana przez kamery. Co za zawodowiec!

Naturalnie, nie tylko Cartery są jedyną rodziną, która sprawia, że pokazy nagród stają się romansem rodzinnym. Chłopcy z Brosnan właśnie uczynili z 77. dorocznego konkursu Golden Globe Awards ważny wieczór także dla ich rodziny! Były gwiazdor 007, Pierce Brosnan, 66 lat, był po stronie swoich synów, Paryża, 18 lat, i Dylana Brsonana, 23 lata, przez całą noc. Zarówno Paryż jak i Dylan zapisali się w historii jako pierwsi bracia, którzy służyli jako ambasadorzy Globów!

Beyonce i Blue Ivy Carter na MTV Video Music Awards 2016 w Madison Square Garden [REX/Shutterstock]. Czasami potrzebujesz tylko swoich dzieci, aby były twoim systemem wsparcia także podczas wielkich nocy. Angelina Jolie, 44 lata, wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny! Matka sześciorga dzieci przyprowadziła członków swojego potomstwa - trzynastoletnią Shiloh Jolie Pitt i piętnastoletnią Zaharę Jolie Pitt - na galę National Board of Review Awards w 2018 roku i rozświetliła czerwony dywan w swoich czarnych zespołach. Angie, zawsze dumna, opiekuńcza mama, była pozytywnie rozpromieniona i tak się cieszyła, że miała pod ręką swoje dzieciaki na noc. Nie byłby to też ostatni raz, kiedy fani mogliby rzucić okiem na jej dorastające dzieci, ponieważ zabierała je na różne premiery Maleficent: Mistress of Evil podczas jej premiery w 2019 roku!

Angelina Jolie i jej dzieci uczestniczą w 2018 National Board of Review Awards Gala [REX/Shutterstock].Sezon przyznawania nagród może być taki nerwowy czas, czy jesteś nominowany lub po prostu fanem! Możemy sobie tylko wyobrazić, że dla tych gwiazd, posiadanie z nimi dzieci w tak wielkie noce było o wiele lepsze niż jakikolwiek zaszczyt, który mogłyby otrzymać. Aby zobaczyć więcej gwiazd przyprowadzających swoje dzieci na pokazy nagród, kliknij w galerię powyżej!