Beyonce i córka Jay'a-Z Blue Ivy pokazuje brakujące zęby na noworocznym zdjęciu z Megan Thee Ogier

Dorastając! Beyoncé i 7-letnia córka Jay-Z, Blue Ivy, ujawniła swoje brakujące zęby na nowych epickich zdjęciach ze swoją słynną mamą i Megan Thee Ogier.

Blue Ivy's Hollywood Life Przeczytaj artykuł

"Happy 2020 @beyonce," piosenkarka "Hot Girl Summer", 24, napisane w środę, 1 stycznia, pokaz slajdów Instagram.

W jednym z czarno-białych portali społecznościowych, Blue uśmiechnęła się do kamery - najpierw z zamkniętymi ustami, a następnie z uśmiechem z zębami na pełnym ekranie. Megan pozowała po drugiej stronie z Beyoncé, 38 lat, między nimi.

Beyonce's Biggest Surprises, From Her Pregnancies to Music. Przeczytaj artykuł

Tego samego dnia zwycięzca Grammy opublikował na Instagramie "2019 Bey-Cap", zawierający szybki pokaz slajdów ze zdjęciami i filmami wideo zrobionymi w ciągu całego roku. W jednym słodkim ujęciu piosenkarka "Single Ladies" dorównała Blue i jej dwuletnim bliźniakom, Sir i Rumi, w kwiatowych strojach kąpielowych.

Obejrzyj ten post na Instagram Happy 2020 ???????????! @beyonce Post udostępniony przez Hot Girl Meg (@theestallion) 1 stycznia 2020 r. o 9:59 PST.

Jeśli chodzi o wychowanie trzech maluchów, Beyoncé i raper, 50, "mają niańki i ich asystenci też pomagają", źródło powiedziało nam w czerwcu tylko raz w tygodniu. Jednak "Blue zawsze podróżuje z Beyoncé i przychodzi z nią, gdy pracuje". Bliźniaki starzeją się, a Beyoncé zabiera je też trochę więcej". ...są bardzo zgraną rodziną i lubią robić wszystko razem."

Jay-Z robi wiele rzeczy dla tatusia i zabiera Blue do szkoły i takie tam".

Para poślubiła Blue w 2008 roku i powitała go cztery lata później. Sir i Rumi przybyli w 2017. Podczas gdy Blue jest "drugą królową B", mama Beyoncé, Tina Knowles Lawson powiedziała nam wyłącznie w lutym, bliźniaki mają już bardzo różne osobowości.

Sławni rodzice, którzy mają bliźnięta Przeczytaj artykuł

"Dziewczynka naprawdę po prostu będzie rządzić światem, a chłopiec jest jakby wyluzowany i dreszcze jak tata", ujawnił wtedy projektant mody, 65 lat.

Kiedy Beyoncé była młoda, po raz pierwszy wystąpiła w "pokazie talentów" w wieku 7 lat, wyjaśnił Lawson. Była bardzo nieśmiała, wyszła i dostała owację na stojąco i powiedziała: "Chcę tylko zdobyć moje trofeum, bo jestem głodna, i iść do domu". A ja na to: "Nie wiesz, czy wygrałeś. Ale ona wiedziała."