Beyonce Rocks A Gold Adidas Grill in New Ivy Park Pic & Thanks Fans For Buying New Collection

Ponieważ kolekcja Beyonce Ivy Park z Adidasem wciąż rośnie w siłę, piosenkarka poświęciła chwilę na podziękowania dla swoich fanów za wsparcie 20 stycznia. Wokalistka podzieliła się zdjęciem Beyonce na temat jej sportowego grilla z trzema paskami złota i to jest obowiązkowe!

Beyonce jest taka fajna. - Poważnie, czy kiedykolwiek poświęciłeś czas, żeby to po prostu przetworzyć? 38-letnia piosenkarka, laureatka Grammy, podzieliła się w poniedziałek wieczorem nowym zdjęciem z blaskiem swojej świecącej cery i odkryła nową biżuterię do ust. Bey donned złoty grill Adidas na jej lewym przednim zębie na cześć jej debiutanckiej kolekcji Ivy Park z marką. Poświęciła również czas na podziękowania dla swojego wiernego "Bey Hive" za całe ich wsparcie.

"Chcę serdecznie podziękować wszystkim niesamowitym ludziom, którzy stali w tych długich kolejkach w śniegu i deszczu", napisała matka trójki w podpisie swojego postu. "Wszystkim pięknym ludziom, którzy czekali w poczekalni online. Wszystkim przyjaciołom i rodzinie, którzy poświęcili czas na filmowanie filmów i przebieranie się w unboksie. Jestem pokorna, wdzięczna i dumna. Wszyscy wyglądacie tak dobrze w swoim IVY PARK'u," powiedziała, kończąc, "Kocham was głęboko. B.”

Bey podzieliła się również zabawnym klipem z jej modelowania różnych wyglądów z nowej kolekcji jako "My Adidas" firmy Run DMC grany w tle. Klip pokazał jej taniec i śmiech w bordowych, biało-pomarańczowych kawałkach, w których znalazły się bodysuits, płaszcze, spodnie, szorty, topy, swetry i swetry. W trakcie tupania w adidasowych trampkach i szpilkach skarpetkowych Ivy Park biczowała swoje blond włosy w tę i z powrotem.

(Kredyt fotograficzny: Beyonce/Ivy Park x Adidas/ Instagram)

Nowa kolekcja Ivy Park x Adidas jest tylko "kroplą 1" z tego, co zakłada się, że będzie ich tak wiele. Bey już obdarzyła swoich przyjaciół z listy A przenośnymi szafami na bagażniki pełnymi nowych przedmiotów. Do tej pory Hailey Baldwin, Kelly Rowland, Laverne Cox, Cardi B, Zendaya, Reese Witherspoon, Yara Shahidi, Rita Ora, Janelle Monae, Missy Elliot i Ellen DeGeneres albo zauważyli, że kolekcja jest sportowa, albo zamieścili je w mediach społecznościowych.