Blake Shelton i Gwen Stefani Makeout na nowym, gorącym zdjęciu przed spektaklem Grammys Performance

Nowy rok, ta sama szczęśliwa para! Blake Shelton i Gwen Stefani udowodnili, że ich romans jest mocny z nowym, gorącym zdjęciem PDA umieszczonym na Twitterze 21 stycznia.

Blake Shelton, 43 lata, i Gwen Stefani, 50 lat, nie są nieśmiałe, jeśli chodzi o pakowanie na PDA, a oni znowu byli na nim w nowym zdjęciu, które Gwen zamieściła na Twitterze 21 stycznia. Zdjęcie jest zbliżeniem pary zamykającej usta. Makijaż oczu Gwen wygląda niesamowicie na zdjęciu, ponieważ jej oczy są zamknięte, a ona pochyla się do swojego mężczyzny. Podpisała zdjęcie, "#NewProfilePic," a następnie dostarczyła je, ustawiając jej profil na Twitterze na to samo ujęcie. Gwen często zmienia swoje zdjęcie na Twitterze na nowe zdjęcia Blake'a, a to może być najsłodsze jeszcze!

Ten post na PDA pojawił się kilka godzin po tym, jak Blake i Gwen porzucili oczekiwany teledysk do ich piosenki "Nobody But You". W teledysku para pokazuje swoją miłość nawet WIĘCEJ, całując się i przytulając podczas serenady z romantyczną piosenką. "Nobody But You" zadebiutowało na ostatnim albumie Blake'a, który ukazał się w grudniu. Miłośnicy zagrają utwór w Grammys 26 stycznia, a fani już teraz brzęczą o tym, jak niesamowity będzie ten występ!

Ale to nie pierwszy raz, kiedy Blake i Gwen współpracują! W 2016 roku, kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu, połączyli siły na torze "Go Ahead and Break My Heart". Następnie Blake pojawiła się w oryginalnym świątecznym utworze Gwen, "You Make It Feel Like Christmas", który był częścią jej albumu świątecznego 2017.

#NewProfilePic pic.twitter.com/S4SvUowjTK - Gwen Stefani (@gwenstefani) 22 stycznia 2020 r.

Minęło ponad cztery lata, odkąd Blake i Gwen niespodziewanie spotkali się na planie The Voice jesienią 2015 roku. W tym czasie obie przechodziły przez publiczne rozwody ze swoimi byłymi, Mirandą Lambert i Gavinem Rossdale'em. Pomogło to połączyć ich w sposób, którego nigdy nie widzieli, a obaj byli otwarci na poczucie, że są przez siebie "uratowani". Tak słodko!