Bracia Jonas odtworzyć scenę Iconic 'Camp Rock' 11 lat później Na TikTok - Watch

Joe Jonas to Shane Gray, za głośne wołanie. Wokalista zsynchronizował swoje słynne linie z 'Camp Rock' wraz z braćmi w nowym filmie TikTok, który jest przerażający na Twitterze.

Bracia Jonas odkryli TikTok, a zespół wykorzystał swoją moc na dobre. JoBros odtworzyli scenę z początku ich legendarnego filmu, Camp Rock, ponad dekadę po tym, jak film po raz pierwszy pojawił się na Disney Channel i udostępnił klip do TikTok'a na Twitterze 21 stycznia! Zostaliśmy przetransportowani do 2008 roku po zobaczeniu Joego, 30 lat, siedzącego w samochodzie z kudłatą peruką na sobie (w komplecie z charakterystyczną grzywką emo). "Nie chcę marnować mojego lata na jakimś obozie. Jestem Shane Gray, za głośne wołanie", mówi Joe synchronizuje usta z oryginalnym dźwiękiem filmu w TikTok, emanując punk rockowym gniewem. Jako odświeżacz, Joe - mamy na myśli Shaya - jest zmuszony spędzić lato na lekcjach tańca w Camp Rock. Nie jest z tego powodu zbyt zadowolony, ponieważ jest teraz super gwiazdą w zespole Connect 3.

"Hej stary, kochałeś to miejsce. Trzy lata temu, byliśmy obozowiczami", Nick, 27 lat, który kołysze kręcącą się peruką brunetkę, by przedstawić swoją postać Nate'a Graya. A potem, najlepsza linia: Kevin, 32 lata, który również nosi perukę w stylu Hot Topic, by przedstawić Jasona Gray'a, mówi: "Tak stary, tu Connect 3, podłączony." Możesz obejrzeć pełny film poniżej. TikTok właśnie zaginął Demi Lovato!

Nawet Joe, Kevin i Nick nie wiedzieli co powiedzieć o tym małym kawałku magii, który zrobili. "Prezentowany bez komentarza..." Na koncie brata Jonasa na Twitterze był napisany ten klip. Ale fani wiedzieli, co powiedzieć. "Nie mogę ci wystarczająco podziękować... to czysta komedia..." skomentował jeden z fanów, podczas gdy ktoś inny napisał: "Joe, Nick & Kevin??"? Ja znam tylko Shane'a, Nate'a i Jasona." Inni byli zdumieni tym, że bracia nie zestarzeli się, jak się wydaje, między 2008 a 2020 rokiem. "Dlaczego Joe ciągle wygląda dokładnie tak samo? "Człowiek się nie starzeje, przysięgam," jeden z takich fanów tweetował, a drugi pisał, "Cóż to za rodzaj WITCHCRAFTU, że @nickjonas wygląda na takiego samego!"

Prezentowany bez komentarza... pic.twitter.com/DEc8H0ZMBBB - Jonas Brothers (@jonasbrothers) 21 stycznia 2020 r.
Nie mogę ci wystarczająco podziękować.... to czysta komedia... pic.twitter.com/F4AE0ksl6y - Jonas Brothers News (@jbrosnews) 21 stycznia 2020 r.

Ostatnio JoBrosowie zaczęli się całkiem dobrze bawić. Podszyli się nawet pod Kim i Khloe Kardashian, aby odtworzyć ikoniczną bijatykę z Kardashianami w klipie udostępnionym Instagramowi 13 stycznia. Podobnie jak Camp Rock, scena KUWTK jest reliktem z aughts, i wydaje się, że bracia mają miękkie miejsce do rzucania. W swoim nowym teledysku do "What A Man Gotta Do" złożyli hołd wielu filmom z lat 80. Nasza kolejna prośba skierowana jest do braci Jonas o ożywienie ich sitcomu Disney Channel, Jonas!