Brad Pitt 'Spearheaded' Backstage Reunion With Jennifer Aniston At The SAG Awards

Osoba z HollywoodLife wtajemniczona w szczegóły na temat tego, co naprawdę wydarzyło się, gdy Brad Pitt połączył się z byłą żoną Jennifer Aniston na rozdaniu nagród SAG.

Miliony ludzi weszło w tryb pełnego roztopu, gdy 19 stycznia, 19 stycznia, podczas rozdania nagród SAG 2020, pojawiły się zdjęcia Brada Pitta, 56 lat i Jennifer Aniston, 50 lat. Pozostawiło to wielu z nas nadzieję (podniesioną ręką), że jedna z najbardziej kultowych par w historii Hollywood może wrócić do siebie ponad dekadę po tym, jak ich rozwód został sfinalizowany. Co więc tak naprawdę zaszło między nimi w momencie OMG, który wywołał fale uderzeniowe w całej sieci? "Brad był tam po raz pierwszy za kulisami, kończąc zdjęcia i zobaczył Jen w kącie oka, kiedy wróciła na tyły", źródło z HollywoodLife napisało WYRAŹNIE 22 stycznia. "Wielokrotnie wzywał ją, by przyszła i ciągle powtarzał: "Aniston, Aniston. Nigdy nie nazywał jej Jen. "Aniston, Aniston". Usłyszała go, ale nie odpowiedziała i prawie poszła do drugiego pokoju, żeby uniknąć spotkania."

Wtajemniczony kontynuował: "W końcu przykuł jej uwagę, krótko się przytulili i wymienili się przyjemnościami. Obrazek, który pokazuje jego rękę na niej, kiedy delikatnie pociągnął ją za plecy, by złożyć gratulacje. Całą chwilę, która trwała około pół minuty lub minutę, zapoczątkował Brad, to on był osobą, która tego chciała. Oboje wyszli z uśmiechem. To była naprawdę miła chwila." Ich szczęście było większe niż ich spotkanie, ponieważ każdy z nich zdobył nagrodę SAG Award tego wieczoru za pracę nad filmami Once Upon A Time In Hollywood (Pitt) i The Morning Show (Aniston).

Kolejnym uroczym momentem związanym z tymi dwoma byłymi byłymi był moment, kiedy Brad był widziany, jak za kulisami ogląda jej zwycięskie przemówienie, które uważała za "słodkie". Jego oczy były przyklejone do telewizyjnego kulis, gdy stał blisko ekranu i patrzył, jak płacze, akceptując honor za wybitne przedstawienie kobiecej aktorki w serialu dramatycznym.

55-letniej przyjaciółce Jennifer, Friends Costar Courteney Cox, podobało się zdjęcie z ich zjazdu w Instagramie, ale nie było to z powodów, które mogą się wydawać. "Nie chodzi o romans, nie musi o to chodzić, żeby mieć znaczenie. Tu chodzi o prawdziwą przyjaźń", wyjaśniło 21 stycznia inne źródło HollywoodLife. "Courteney uważa, że to piękna rzecz, którą wciąż widzą i doceniają dobro w sobie nawzajem."