Brooks Laich jest "tak dumny" z żony Julianne Hough po tym, jak wyznaje, że jest "nie wprost": "Tak bardzo cię kocham".

Wspierający małżonek. Brooks Laich umył żonę Julianne Hough z miłością i pochwałą po tym, jak wyszła jako "nie w porządku" w nowym wywiadzie.

Gwiazdy" Coming Out Stories Przeczytaj artykuł

"Tak dumny z mojej żony @juleshough dla kobiety, którą jest, i jej odwagi, aby podzielić się swoją podróż prób i triumfów!" napisał przez Instagram w czwartek, 1 sierpnia.

Były zawodnik NHL, 36 lat, również zachęcał kibiców, aby dowiedzieli się więcej o jej podróży i przyłączyli się do jej ruchu "osobistej transformacji i wzrostu!".

"Kocham cię tak bardzo kochanie!" podsumował.

Były sędzia Dancing With the Stars, 31 lat, docenił jego słowa, komentując: "Kocham cię dziecinko! Dziękuję ci bardzo za twoje stałe wsparcie przez to wszystko!"

Wcześniej, we wrześniu 2019 roku, Hough ujawnił swoją seksualność w okładce "Women's Health".

Julianne Hough Totally Goes Totally Nude na okładce 'Women's Health'. Przeczytaj artykuł

"Wiesz, że nie jestem hetero, prawda? A on na to, "Przepraszam, co?", powiedziała o swoim partnerze. "Byłem jak, "Nie jestem. Ale wybrałam bycie z tobą."

Aktorka Footloose przyznała, że bycie mężatką dało jej odwagę, by otworzyć się na jej preferencje seksualne. "Myślę, że teraz, kiedy rozpakowuję to wszystko, z mężem jest bezpiecznie i nie ma strachu przed wyrażaniem rzeczy, do których boję się przyznać, albo że wstydziłam się lub czułam się winna z powodu tego, co mi powiedziano lub jak zostałam wychowana" - wyjaśniła.

Piosenkarka "That Song in My Head" wyznała, że choć początkowo miała pewne wątpliwości co do obnażania swojej duszy wobec męża, to jednak ostatecznie zbliżyło ich to do siebie. "Łączyłam się z kobietą w środku, która niczego nie potrzebuje, w przeciwieństwie do małej dziewczynki, która patrzyła na niego, by mnie chronić". Byłem jak, "Czy on będzie kochał tę wersję mnie?" wspominała. "Ale im bardziej wpadałam w moje najbardziej autentyczne "ja", tym bardziej był do mnie pociągany. Teraz mamy bardziej intymny związek."

Laichowi też nie przeszkadzał fakt, że wielofenat nie przyjął jego nazwiska po zaślubinach w lipcu 2017. "Jestem teraz zaskoczony, że to nie problem", powiedział w odcinku z 29 lipca, "Jak ludzie myślą z Brooksem Laichem i Gavinem DeGrawem."

Kontynuował: "Ciekawie będzie zobaczyć, kiedy będziemy mieli dzieci. Kiedy będziemy mieli dzieci, chciałbym, żeby miały moje nazwisko, nasze nazwisko. Nie zmuszę mojej żony do zmiany nazwiska, jeśli nie będzie czuła się komfortowo, ale nie sądzę, żeby to tworzyło podział w naszym związku."

Pewne źródło powiedziało nam w kwietniu, że podejście Laicha do zrozumienia nie jest nietypowe dla sportowca. "Brooks to ogromny system wsparcia dla [Julianne], kiedy tylko czuje się niespokojna lub przygnębiona", ujawnił wtajemniczony. "Jest najmilszym człowiekiem i jest z nią taki cierpliwy. Zawsze ma intensywne spojrzenie na miłość, kiedy są razem. Patrzy na nią, jakby była jedyną osobą w pokoju."

Spowiedzi na temat seksu z gwiazdami Przeczytaj artykuł

Emocjonalna para, która obecnie przechodzi IVF, również łączy się fizycznie: Podcast Cohost wyznał NSFW w lipcowym odcinku programu o tym, jak bardzo podnieca go widok Hough'a w intymnym stroju. "Kiedy zakładasz bieliznę, jestem f-king podpalony", podzielił się. "Uwielbiam to! Na przykład, kto nie, ale ja to kocham. To znaczy, że myślisz o mnie i założyłeś coś seksownego, i wyglądasz tak pięknie i seksownie. A ja jestem po prostu jak... tęsknię za tobą."