Brooks Laich jest "tak podekscytowany", aby zobaczyć żonę Julianne Hough Zostań matką

Dziecko na mózg! Brooks Laich już przedstawia żonę Julianne Hough jako mamę - i podoba mu się to, co widzi.

"Sposób, w jaki opiekuje się naszymi psami, traktuje je jak własne dzieci," niedawno rzucił się do nas o swojej dwuletniej narzeczonej. "Zależy jej, bardzo jej zależy, wiem, że byłaby mocno zaangażowana w promowanie tożsamości dziecka i tego, kim chce być na świecie i jak chce się pokazać w świecie oraz wspierać swoje cele i marzenia."

Stars Who Struggled to Conceive Children Przeczytaj artykuł

Profesjonalna hokeistka, 35 lat, przyznała, że chociaż sędzia Tańczący z Gwiazdami, 30 lat, nie ma jeszcze dzieci, to pielęgnuje tych wokół siebie. "Robi to już z przyjaciółmi i ludźmi w naszym życiu." "Robi to z naszymi siostrzenicami i bratankami. Robi to ze mną na co dzień. Jestem tak podekscytowana, że pewnego dnia zobaczę, jak staje się matką."

Obejrzyj ten post na Instagram Wow! Poznanie historii Grecji w dzisiejszych Atenach - wiele razy miasto to zostało pokonane, a następnie odnalazło zwycięstwo ponownie i ponownie. Uwielbiam mistyczne elementy tej kultury oraz mitologię starożytnego greckiego boga i bogini. Wyobrazić sobie, jak wyglądało życie 2500 lat temu, to bezwzględnie powalić umysł! Czuję się super szczęściarzem i błogosławieństwem, że mogę doświadczać i nieustannie uczyć się nowych ideologii! Post udostępniony przez Julianne Hough (@juleshough) 5 maja 2019 o 12:54 PDT

Ostatnio sportowiec ujawnił nam podczas promocji swojego podkastu, "How Men Think" Gavina DeGraw'a, że on i tancerz planują powiększyć swoją rodzinę: "Moja żona i ja chcemy mieć dzieci w naszej przyszłości, a przejście przez IVF było decyzją, którą podjęliśmy, aby zwiększyć [szanse] tego wydarzenia. Chciałbym, żeby ludzie postrzegali to w ten sposób, a nie ze wstydem czy poczuciem winy".

Słynne Celebrity Ciąże: Baby Bump Hall of Fame Przeczytaj artykuł

Aktorka i zawodowiec NHL zawiązali węzeł w lipcu 2017 roku w Idaho. "W końcu nadszedł weekend i był to MAGICAL!!!" Hough napisał wtedy na Instagramie. "W weekend mój najlepszy przyjaciel, moja miłość mojego życia, i mój nowy mąż @brookslaich i ja przyprowadziliśmy naszą rodzinę i najbliższych przyjaciół, aby się bawić, zachęcać do miłości i świętować nasze małżeństwo!"

Dodała: "Jestem bardzo wdzięczna, że mogę spędzić wieczność z tym niesamowicie miłym, przemyślanym, silnym i pełnym przygód człowiekiem". Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, która została twoją żoną! To był naprawdę najbardziej wyjątkowy czas w naszym życiu."

Najsłodsze Ogłoszenia Gwiazdek dla dzieci. Przeczytaj artykuł

Po więcej szczegółów na temat planów rodzinnych Hough'a i Laich'a, obejrzyj film powyżej i odbierz nowy numer Us Weekly, w kioskach już teraz!

Z relacjami Marca Lupo