Brooks Laich: Julianne Hough opowie o "Seksie i intymności" na moim Podkaście.

Porozmawiajmy o seksie, kochanie! Brooks Laich i żona Julianne Hough są coraz bardziej szczere o ich życiu małżeńskim na jego nowym podkaście.

Julianne Hough utrzymuje swoje włosy w zdrowiu dzięki tym 5 produktom, które trzeba mieć. Przeczytaj artykuł

Profesjonalny hokeista, 35 lat, mówi nam, że sędzia Dancing With the Stars, 30 lat, omówi intymność nadchodzącego odcinka "How Men Think" iHeartRadio, którego autorem jest Gavin DeGraw i który zawiera panel ekspertów.

"Powiedziała kilka rzeczy, które były tak elokwentne i piękne i to mnie zdmuchnęło", zdradza nam swoją miłość, którą poślubił w lipcu 2017 roku. "Właśnie powiedziałem, "Przestań, zachowaj to dla podcastu. Czy przyjdziesz to omówić, bo ta rozmowa, to co właśnie powiedziałeś, musi być wysłuchana przez miliony, nie tylko przeze mnie."

Stars Who Struggled to Conceive Children Przeczytaj artykuł

Sportowiec przyznaje, że uczy się "tak wiele" od swojej dwuletniej żony, dodając: "Kiedy zapytała mnie: 'Czym jest dla ciebie intymność?'". Uważam, że seks był na pierwszym miejscu, a intymność na drugim. A potem spytałem ją o to i odpowiedziała, czym jest intymność, prawdziwa intymność i jak to się wiąże z seksem, który mnie całkowicie zdmuchnął."

Słynne Celebrity w ciąży: Baby Bump Hall of Fame Przeczytaj artykuł

Teraz uważa, że jeśli chodzi o seks, mężczyźni i kobiety podchodzą do tego inaczej. "Wierzę, że kobiety chcą być może więcej intymności, ogólnie rzecz biorąc, niż mężczyźni, a czasami może to być trudne dla mężczyzny", kontynuuje. "Ale moja żona jest w stanie... jest wyjątkowym komunikatorem. Potrafiła to powiedzieć w sposób, który był dla mnie tak otwarty i mnie zdmuchnął. To od razu poprawiło nasz związek. Byłem w stanie zrozumieć bardziej dogłębnie, co to jest prawdziwy związek, intymność, miłość, seks i jak one wszystkie łączą się, by stworzyć związek między mężem i żoną lub partnerami."

Po więcej szczegółów na temat Hough'a i Laich'a, obejrzyjcie film powyżej i odbierzcie nowy numer "Us Weekly", w kioskach z gazetami już teraz!

Z relacjami Marca Lupo