Brooks Laich mówi, że dostał "F-king Fired Up" widząc "Piękną i seksowną" Żonę Julianne Hough w bieliźnie

Pikanteria! Brooks Laich zepsuł kilka swoich ulubionych rzeczy o swojej żonie, Julianne Hough - i jedna z nich na pewno sprawi, że się rumienisz.

Wyznania Gwiazd Seksów Gwiazd Przeczytaj artykuł

"Kiedy zakładasz bieliznę, jestem f-kingowany", hokeista zawodowy, 36 lat, powiedział absolwentowi Dancing With the Stars, 30 lat, na swoim podkaście, "How Men Think With Brooks Laich & Gavin DeGraw", w ekskluzywnym tygodniku Us Weekly's s sneak sneak view of the Monday, July 8, odcinek, zatytułowany "Intimate Knowledge With Julianne Hough".

"I love it! "Kto nie, ale ja to kocham", kontynuował. "To znaczy, że myślisz o mnie i zakładasz coś seksownego, i wyglądasz tak pięknie i seksownie. A ja jestem po prostu jak... tęsknię za tobą."

Pary Celebrytów, które udowadniają, że miłość nie jest martwa. Przeczytaj artykuł

Laich uwielbia też, jak czuły może być Hough. "Kiedy wracasz do domu, wchodzisz do drzwi i dajesz mi masywnego buziaka. "Bo zwykle jestem w domu, ćwiczę, ćwiczę czy coś, a ty zwykle wychodzisz". "To mnie natychmiast łączy, bo oboje robimy swoje przez cały dzień i jesteśmy od siebie oddzieleni, a to nas natychmiast łączy". I jesteście z tym wyjątkowi". Więc, to jedna z moich ulubionych części dnia."

Kolejna rzecz, na którą sportowiec czeka, to kiedy korowód tancerza go karmi. "Moja żona jest wyjątkową kucharką. Ona jest czarodziejem w kuchni," tryskał. "Może znaleźć wszystko w kuchni, w spiżarni albo w lodówce i ubić to razem, a za każdym razem to nowy smak. ... Albo nawet jeśli wysłała mi lunch, oznacza to dla mnie świat."

Celebryci randkowi Sportowcy Przeczytaj artykuł

Po tym jak Laich szczegółowo opisywał każdą chwilę, Hough wziął mikrofon, aby mu podziękować. "Szczerze mówiąc, wszystko, co pan powiedział, było intymne", powiedziała. "Szczerze mówiąc, czułem się jakby nikt inny nie był w pokoju, bo mieliśmy całkowity związek. ... I mimo, że są tu ludzie, nie wstydzę się, nie jestem wrażliwy. Jestem bezbronny, ale nie jestem przytomny, bo teraz liczy się tylko nasz związek."

Para, która zaczęła się spotykać na początku 2014, zawiązała węzeł w lipcu 2017. Gwiazda NHL powiedziała nam wyłącznie w czerwcu, że on i Hough "przechodzą IVF", bo "chcą mieć dzieci w naszej przyszłości".