Brooks Laich mówi, że Julianne Hough nie przyjmuje nazwiska nie jest Deal-Breakerem: To jest "Nie taki duży problem".

Nie przejmuj się! Julianne Hough zdecydowała się nie przyjmować nazwiska męża Brooksa Laicha - i nie ma nic przeciwko temu.

Julianne Hough i Brooks Laich: A Timeline of Their Romance Przeczytaj artykuł

"Laich, lat 38, wyjaśnił w poniedziałek, 29 lipca, odcinek swojego podcastu "How Men Think". "Chcę, żebyś wziął moje nazwisko. Ja to powiedziałem. To było dla mnie ważne."

Były gracz NHL przyznał, że ta para nigdy nie doszła do porozumienia w tej sprawie. Ale od tamtej pory zdał sobie sprawę, że to "nie jest taka wielka sprawa", jeśli ona nigdy tego nie zrobiła.

Wewnątrz Julianne Hough i Brooks Laich's Dreamy Wedding Weekend Przeczytaj artykuł

"Nie mamy teraz żadnych dzieci, ale ona nie ma mojego nazwiska", dodał. "Pomyślałem, że to będzie problem, ale teraz sam jestem zaskoczony, że to nie jest problem. Ale ciekawie będzie zobaczyć, kiedy będziemy mieli dzieci. Kiedy będziemy mieli dzieci, chciałbym, żeby miały moje nazwisko, nasze nazwisko. Nie zmuszę mojej żony do zmiany nazwiska, jeśli nie będzie czuła się komfortowo, ale nie sądzę, żeby to tworzyło podział w naszym związku."

Współtwórca podcastu już wyobraża sobie Taniec z Gwiazdami, 31 lat, jako matka. W czerwcu Laich opowiedział nam na wyłączność, że wierzy w to, że jej sposoby wychowawcze uczynią ją wspaniałą mamą i pokazuje, jak bardzo "głęboko troszczy się" o swoich bliskich.

"Wiem, że byłaby mocno zaangażowana w promowanie tożsamości dziecka i tego, kim chce być na świecie i jak chce się pokazać w świecie oraz wspierać swoje cele i marzenia", podzielił się z nami.

Pary Celebrytów i to, jak się poznali po raz pierwszy Przeczytaj artykuł

Hough i Laich zawiązali węzeł w jeziorze Coeur d'Alene, Idaho, w lipcu 2017. Ich zaślubiny nastąpiły po zaręczynach pary w sierpniu 2015 roku, które nastąpiły prawie dwa lata po rozpoczęciu randki.

Julianne Hough i Brooks Laich uczestniczą w Volkswagen Holiday Drive-In Event w Releigh Studios w Los Angeles w Kalifornii w dniu 16 grudnia 2017 roku. Jennifer Graylock/Getty Images for dOMAIN Integrated
Rozmawiając z Us Weekly w czerwcu, emerytowana zawodniczka ujawniła, że amerykańska sędzina Got Talent pozwoliła mu się rozwijać i przyznała, że "wyzwała" go na wiele sposobów.

"Czuję, że jestem zupełnie inną osobą i stałem się człowiekiem, którym zawsze miałem nadzieję, że będę, i nadal nad tym pracuję", podzielił się z nami wcześniej. "Nie jestem doskonały, nadal się rozwijam, ale ona, bez wątpienia, wydobył we mnie to, co najlepsze i jestem wdzięczny, że wybiera bycie w moim życiu każdego dnia."