Brooks Laich mówi żonie Julianne Hough "Really Enjoys It When I Suck on Her Toes".

Do każdego swojego! Brooks Laich stał się szczery o intymnej działalności sypialni on i żona Julianne Hough zrobić razem - i to obejmuje ssanie palca.

Gwiazdy Seks Wyznania Przeczytaj artykuł

"Ja to robię. Moja żona naprawdę lubi, gdy ssę jej palce u nóg. Prawdziwa historia", powiedział Laich podczas rozmowy z seksologiem panną Jaiyą na podcast "How Men Think" w poniedziałek, 5 sierpnia. "Hej, bawimy się. Dlaczego nie?"

Laich przyznał, że Hough jednak nie odwdzięcza się za to. "Nie, nigdy bym jej tego nie zrobił", kontynuował były gwiazdor NHL. "Moje palce u nóg są w łyżwach i butach treningowych. Mogę je wziąć prysznic i umyć, ale nigdy bym tego nie zrobił."

Julianne Hough i Brooks Laich's Relationship Timeline Przeczytaj artykuł

Podczas gdy Laich powstrzymuje się od wyciągania z Hough'a jakiegoś palca u nogi, ujawnił rzeczy, które wprawiają go w nastrój. Ujawnił, że lubi mieć "środowisko" z "przygaszonym oświetleniem, świecami na [i] muzyce". Następnie zauważył, że uwielbia kiedy sędzia Tańczący z Gwiazdami nosi bieliznę, dodając, że uważa ją za "bardzo erotyczną".

Laich, lat 36, i Hough, lat 31, wzięli ślub podczas ceremonii w Lake Coeur d'Alene, Idaho, w lipcu 2017. Przed zawiązaniem węzła, para datowała się na prawie dwa lata i zaręczyła się w sierpniu 2015.

Zakochane gołąbki nigdy wcześniej nie stroniły od ujawniania intymnych szczegółów swojego życia seksualnego. Kiedy amerykański sędzia Got Talent pojawił się na podcaście iHeartRadio Laicha w lipcu, Hough ujawnił, że internetowy seks-terapeuta pozwolił para znaleźć ich "erotyczny plan".

Pary z gwiazdami i Jak się poznali po raz pierwszy Przeczytaj artykuł

"Prawie ucząc się nawzajem swojego języka... To było prawie jak menu o tym, jak możemy się podobać sobie nawzajem seksualnie, ale i intymnie", powiedziała wtedy. Laich w międzyczasie dodał później w odcinku, że za każdym razem, gdy ubiera się w bieliznę, "f-king się rozpala".

Para jest również bardzo otwarta na szereg trudnych kwestii, w tym na Hough'a, który pogodził się z jej seksualnością. Rozmawiając z Women's Health, pro tancerka przyznała, że powiedziała Laichowi, że nie jest "hetero" i postanowiła się z nim ożenić.

"Myślę, że teraz, kiedy rozpakowuję to wszystko, z moim mężem jest bezpiecznie" - powiedziała w okładce z września 2019 roku. "I nie ma strachu przed mówieniem o rzeczach, do których boję się przyznać, albo o tym, że miałam wstyd lub poczucie winy z powodu tego, co mi powiedziano lub jak zostałam wychowana."