Brooks Laich opisuje "Odpowiedzialność" za wychowanie dzieci z Julianne Hough: "Czy jestem wystarczająco dobrym człowiekiem?

Brooks Laich i Julianne Hough nie założyli jeszcze rodziny, ale zawodowy hokeista już teraz poważnie traktuje swoją rolę przyszłego taty.

Stars Who Struggled to Conceive Children Przeczytaj artykuł

"Ostatnio myślałem o tym, jak "Jak wygląda bycie ojcem?", 36-letni kanadyjski sportowiec powiedział nam co tydzień wyłącznie w czwartek, 5 września, na planie Hallmark's Home & Family, promując swój podcast "How Men Think" z Gavinem DeGrawem. "Myślisz o tym, gdy wchodzisz w związek, jak na przykład, "Jak wygląda bycie mężem? A teraz myślę o [ojcostwie]. Oto nadchodzi nowe życie na świecie, a ja mam wielką odpowiedzialność za rzeźbienie i kształtowanie tego umysłu. To sprawia, że patrzysz na siebie jak, 'Czy jestem wystarczająco dobrym człowiekiem? Czy pracowałem, by być dobrym źródłem dla tego nowego życia?"

DeGraw, 42 lata, zapewnił swojego współtowarzysza: "Fakt, że jesteś nawet tak świadomy oznacza, że jesteś, moim zdaniem, tak."

W czerwcu, Laich opowiedział nam wyłącznie o swoich planach rodzicielskich z 31-letnim amerykańskim sędzią Got Talent. "Moja żona i ja chcemy mieć dzieci w naszej przyszłości, a przejście przez IVF było decyzją, którą podjęliśmy, aby zwiększyć szanse na to, co się wydarzyło", powiedział nam wtedy. "Chciałbym, żeby ludzie postrzegali to w ten sposób, a nie ze wstydem czy poczuciem winy."

Najsłodsze Ogłoszenia o Dziecku Celebrity Przeczytaj artykuł

Wraz z wychowankiem Tańca z Gwiazdami, który w lipcu 2017 roku wziął ślub, byli zaskoczeni reakcją, jaką wywołała jego spowiedź dożylna. "To było ponad rok temu, ale mieliśmy niesamowitą reakcję", powiedział nam gracz NHL w czwartek. "Dostałem niesamowite e-maile i wiadomości od szerokiej publiczności... ale także od wielu profesjonalnych sportowców, którzy zwrócili się do mnie i powiedzieli: "Wow, nie wiedziałem, że przez to przeszliście". Moja żona i ja myśleliśmy o przejściu przez to. Możesz mi doradzić, jak to jest?"

Potem powiedział: "Nie mogę uwierzyć w odpowiedź, którą otrzymałem i w to, że moja żona też otrzymała. Pokazała mi wiele wiadomości, które dostała od nas, otwierając się na temat tej procedury."

Gwiazdy umawiające się z gwiazdami Przeczytaj artykuł

Co do DeGraw, piosenkarka zaczyna poważniej myśleć o randkach. "Jestem coraz bardziej w tym miejscu", powiedział nam. "Widzę teraz bardziej zaginione miejsca w moim życiu, i myślę, że ma to wiele wspólnego ze śmiercią mojej matki dwa lata temu. ... Z tą dynamiką, tą osobowością, z mojego życia, widzę bardziej brak dla mnie emocjonalnie. Kiedy kobieca dynamika zostaje wyjęta z twojego życia, twoje życie się zmienia i zdajesz sobie sprawę, "Wow, potrzebuję tej energii."

"How Men Think" z Brooks Laich & Gavin DeGraw podcastami iHeartRadio jest dostępny tam, gdzie są transmitowane podcasty.

Z raportem Kayley Stumpe