Brooks Laich otwiera się o tym, jak Julianne Hough wychodzi jako "nie wprost" Zainspirował go.

Brooks Laich jest lepszym człowiekiem z powodu Julianne Hough.

Julianne Hough, Brooks Laich jest zaangażowany: A Timeline of Their Whirlwind Romance Przeczytaj artykuł

Gracz NHL, lat 36, opowiedział nam co tydzień wyłącznie o tym, jak jego żona, lat 31, wychodząc, zainspirowała go. Choć sportowiec nie chciał mówić w imieniu preferencji seksualnych tancerza, był szczery co do tego, jak rozwinęła się amerykańska sędzina Got Talent i jak rzuciła mu wyzwanie, by zrobił to samo.

"Moja żona, co jest jej zasługą, stale się rozwija, wyzywa, rośnie" - powiedział nam Laich na planie Hallmark's Home & Family, promując w czwartek, 5 września podcast "How Men Think" z Gavinem DeGrawem. "Nie z desperacji, ale z ciekawości, z odkrycia kim jest, z odkrycia tego, co jest dla niej ważne. Urosła i zmieniła się na wiele sposobów od czasu naszego spotkania, co jest absolutnie piękne."

W szczególności, Laich przytacza różne osobowości jego i Hough'a jako powód, dla którego urósł tak bardzo w ich związku.

Pary z gwiazdami i ich pierwsze spotkanie: Początki historii miłosnej Przeczytaj artykuł

"Moja żona jest dosłownie wszystkim, czym ja nie jestem. Kocham ją ze względu na jej serce. Ona ma silniejsze serce niż ja", powiedział. "Ona ma poziom współczucia, którego zazdroszczę. Jej poziom współczucia dla ludzi nie jest dla mnie naturalny. Kiedy widzę, jak jej serce bije z każdym człowiekiem, po prostu to podziwiam. Wyzywała mnie, bym rozwijał się w sposób, któremu się sprzeciwiam i do którego się skłaniam."

Chociaż Laich przyznaje, że on i Hough różnią się od siebie, kiedy się poznali, uważa ich związek za silniejszy niż kiedykolwiek.

"Kiedy wchodzisz w małżeństwo lub związek, wchodzisz w niego zawsze z uznaniem i akceptacją dla tej osoby", powiedział. "Nawet jeśli z czasem się zmienią, jeśli pamiętasz te dwie rzeczy, ona jest i zawsze będzie moim najlepszym przyjacielem. To naprawdę przyjemne patrzeć, jak ktoś rośnie i jest częścią ich historii."

Hokeista i były zawodowiec "Taniec z gwiazdami" pobrali się w lipcu 2017 po trzech latach randek. We wrześniu 2019 roku Hough przypomniała sobie rozmowę z mężem, w której ujawniła, że nie jest "heteroseksualna".

"Wiesz, że nie jestem heteroseksualna, prawda? A on na to: "Przepraszam, co?", powiedziała. "Byłem jak, "Nie jestem. Ale postanowiłem być z tobą."

Choreografka kontynuowała: "Myślę, że teraz, kiedy rozpakowuję to wszystko, z mężem jest bezpiecznie i nie ma strachu przed nagłośnieniem rzeczy, do których boję się przyznać, albo że wstydziłam się lub czułam się winna z powodu tego, co mi powiedziano lub jak zostałam wychowana".

W sierpniu, zwycięzca Emmy opowiedział nam o tym, że nie ma żadnych urazy do tych, którzy określają jej seksualność.

Coming Out Stories gwiazd Przeczytaj artykuł

"Nie uważam tego za frustrujące," powiedziała wtedy. "Znam swoją prawdę i znam energię stojącą za tym, co powiedziałam i co tam było. Ludzie będą definiować lub oznaczać cokolwiek na tym świecie i wszystko na tym świecie, więc nie jestem wściekła na ludzi, którzy to robią. To jest to, co jest!"

Hough dodał: "Energia kryje się za tym, że miłość jest miłością". I w to właśnie wierzę. To jest to! "To jest to! To jest mniej skomplikowane, niż wszyscy to robią. Po prostu, miłość jest miłością."

Z raportem Kayley Stumpe