Brooks Laich ujawnia, jak żona Julianne Hough "rzuciła mu wyzwanie".

Wspieranie bliskich. Brooks Laich otworzył się na temat tego, jak jego żona, Julianne Hough, "rzuciła wyzwanie" podczas ich prawie sześcioletniego związku.

Julianne Hough, Brooks Laich: A Timeline of Their Whirlwind Romance Przeczytaj artykuł

"Jestem tak wdzięczna za jej obecność w moim życiu każdego dnia. Jestem wdzięczna za sposób, w jaki rzuciła mi wyzwanie, i za to, że od czasu spotkania z nią urosłam", powiedział nam ostatnio były zawodnik NHL, 35 lat. "Czuję, że jestem zupełnie inną osobą i urosnąłem do rangi człowieka, którym zawsze miałem nadzieję być, i nadal nad tym pracuję. Nie jestem doskonały, nadal się rozwijam, ale ona, bez wątpienia, wydobył we mnie to, co najlepsze i jestem wdzięczny, że wybiera bycie w moim życiu każdego dnia."

Jednym z największych wyzwań dla jej męża jest pozwolenie mu na "otwarcie się na inne możliwości", włączając w to jego nadchodzący podcast i HeartRadio, "How Men Think".

Julianne Hough i Brooks Laich's Dreamy Wedding Weekend. Przeczytaj artykuł

"Była dla mnie jak skała. Super wspierająca i zarazem wymagająca. Wyzywała mnie, abym rozwijał się i próbował doświadczać nowych rzeczy", powiedział. "Kiedy pojawiła się okazja [do] tego podkastu, nie byłem pewien, czy chcę to zrobić, a ona popchnęła mnie do spojrzenia na to w inny sposób, spojrzenia na to jako na sposób służenia i wywierania wpływu oraz kontynuowania lekcji, których nauczyłem się w swoim życiu i poprzez mój sport i możliwość służenia innym ludziom".

Laich dodał: "Wyzywała mnie do spróbowania innych rzeczy. Ale mimo to, jak sądzę, ma więcej wiary we mnie niż w siebie samego, a ja jestem dość silnym, pewnym siebie facetem. Ale zachęca mnie do spróbowania jak największej ilości rzeczy, bo nie chce, żeby moja wizja była ograniczona."

Zauważył też, że jego nowy podcast, w skład którego wchodzi wokalista Gavin DeGraw jako współtwórca, będzie "czymś, gdzie słuchacze mogą się bawić, a jednocześnie naprawdę korzystać z solidnych rad, które można wykorzystać w ich życiu".

Najgorętsze hollywoodzkie pary małżeńskie Przeczytaj artykuł

Laich ożenił się z Hough'em w Lake Coeur d'Alene, Idaho, w lipcu 2017 roku. Ich zaślubiny przyszły po tym, jak para ogłosiła swoje zaręczyny w sierpniu 2015 roku, prawie dwa lata po ich związku.

Wychowanek Washington Capitals przyznał nam, że "nie miał równowagi i szczęścia" w swoim życiu, dopóki nie poznał wychowanka Tańca z Gwiazdami. Przypisał jej również, że pozwolił mu znaleźć "spełnienie" poza hokejem.

"Znalazłem swojego życiowego partnera", powiedział nam. "Znalazłem moją ulubioną osobę, moją najlepszą przyjaciółkę, osobę, której mogę się zwierzyć, osobę, której ufam najbardziej, moją kochankę, i bycie zaangażowanym w jej życie jest absolutnie niesamowite."

"How Men Think" premiera w iHeartRadio w niedzielę, 16 czerwca.

Z relacją Marca Lupo