Brooks Laich współpracuje z żoną Julianne Hough's Dog: Ona jest "dobrym systemem wsparcia

Najlepszy przyjaciel człowieka! Nie ma wątpliwości, że gwiazda NHL Brooks Laich i jego żona, profesjonalna tancerka Julianne Hough, prowadzą sprawny tryb życia, ale wydaje się, że nawet ich psy chcą się włączyć do akcji.

Hollywood's Most Beloved Pets Przeczytaj artykuł

We wtorek, 15 maja, 34-letni hokeista kanadyjski udał się do Instagram, aby podzielić się uroczym - i przezabawnym - pstryknięciem jednego z para Cavalier King Charles Spaniel próbuje dostać się na jego sesję podnoszenia ciężarów.

Kła widać naprzeciwko Laicha, który skupia się na tym, by się pocić. Dumny tata psa napisał na zdjęciu: "Dobry system wsparcia czyni człowieka zdolnym do wszystkiego.... haha!"

Zwierzęta sławne, które mają swoje własne konta w mediach społecznościowych Przeczytaj artykuł

Sportowiec wyzwał nawet zwolenników, by przyłączyli się do zabawy. "Zabawmy się trochę", dodał. "Podpisz to zdjęcie i najlepszy wygra follow back do końca dnia dzisiejszego! "I'm teeing up a 360# deadlift, and Harley is thinking __________?"

Zwolennicy szybkiego gonna gonna z ich szczenięcych kalamburów dla wypełniać w pustej przestrzeni pomysły. "Pamiętajcie, że mówiliście o zabawie między planami", napisał jeden z komentatorów. Inny dodał: "Naprawdę, znowu?! Tato, mówiłem ci ostatnim razem, żebyś mnie najpierw nakarmił. Nie ruszam się."

Jeden zabawny wyznawca powiedział: "Jezu... a ludzie myślą, że to psy są tymi, którzy są szalonymi bar-kingami..."

Laich i 29-letni były zawodowiec "Dancing With the Stars", który w lipcu 2017 roku zawiązał węzeł, nie wstydzą się popisywać się swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, Harleyem i Lexi, jeśli chodzi o media społecznościowe.

Dopasuj te zwierzęta do ich sławnych właścicieli Przeczytaj artykuł

Były gracz Los Angeles Kings zabrał do Instagram wcześniej w tym miesiącu, aby uczcić psią mamę na głupim zdjęciu blondynki piękno siedzi w samochodzie kabrioletowym dziecka z obu psów na kolanach.

"Zawsze mówiłem, i zawsze będę mówił, że kocham cię za twoje serce @juleshough - kochasz w sposób bezkonkurencyjny!" - napisał na posterunku. "Mamy takie szczęście, że jesteśmy w twoim życiu -#happymothersday!!! ???? #niceridebabe #sosilly"