Brooks Laich wyjaśnia, dlaczego jest wreszcie gotowy do założenia rodziny w wieku 36 lat.

Robimy duży krok! Brooks Laich szczerze mówił o swoim pragnieniu założenia rodziny z żoną, Julianne Hough, w wieku 36 lat. W ekskluzywnym podglądzie Us Weekly "How Men Think With Brooks Laich & Gavin DeGraw", były hokeista wyjaśnił, dlaczego opóźnił wejście w ojcostwo.

Celebrity Dads Who Had Children Late in Life Przeczytaj artykuł

"Całe moje życie... Byłem zawodowym hokeistą. Chciałem więc móc w pełni się do tego zobowiązać", przyznał Laich w odcinku swojego podcastu, który miał miejsce w poniedziałek 7 października. "Robiąc to, przez dużą część, w zasadzie przez całe moje 20-tki, nie miałem żadnego życia osobistego. ...nie miałem żadnego życia osobistego, naprawdę. ...miałem nadzieję, że to się później skończy."

Kanadyjczyk powiedział, że "pomyślał, że skończę 35 lat, zanim będę miał dzieci", nic więcej, jak zawodowi hokeiści w tym wieku są "na końcu twojej kariery, najprawdopodobniej". Potem podzielił się tym, co chciał, zanim zaczął przyjmować dzieci. "Chciałem mieć wystarczająco dużo miejsca w moim życiu, aby poświęcić je bycie takim ojcem, jakim chciałem być", ujawnił na podkaście.

"Nie sądziłem, że mogę to zrobić w wieku 20 lat, kiedy poświęcałem cały ten czas na hokej, co jest tym, co ... pełną przejrzystością, egoistycznie w pełni chciałem robić", kontynuował. "Musiałem to zrobić dla siebie. Więc teraz, kiedy mam 36 lat, czuję, że mam miejsce w swoim życiu. Ale teraz, jest to również nowy czas dla mnie. Nie jestem teraz sportowcem, nie gram w hokeja. Więc jak teraz wygląda życie? Jest jeszcze proces odkrywania nowej tożsamości dla siebie. Również z moją żoną, naszym związkiem - to nowa tożsamość dla naszego związku."

Julianne Hough i Brooks Laich: A Timeline of Their Whirlwind Romance Przeczytaj artykuł

Laich przyznał, że jego "największym lękiem" przed założeniem rodziny jest "właśnie wprowadzenie życia na tym świecie". Zauważył również, że jest świadomy, że "będzie ogromna ilość błogosławieństw", ale martwi się o niego i Hough'a, który jest "gotowy, aby przynieść życie na tym świecie", ponieważ "nie ma odwrotu od tego".

Pomimo swoich obaw, Laich ujawnił, że czuje się teraz "pociągnięty do ojcostwa" i "patrzy na to naprawdę poważnie".

"Wierzę, że moim największym przeznaczeniem i pragnieniem na tym świecie jest być kochającym mężem i ojcem. I chcę być dobrym ojcem - wielkim ojcem", powiedział. "Chcę być wspaniałym ojcem dla moich dzieci i chcę być wspaniałym mężem dla mojej żony. To nie znaczy, że jestem doskonały. To tylko mówienie, że to są moje pożądane w życiu. To jest rzecz, którą cenię sobie najbardziej."

Laich kontynuował, "Zawsze wiedziałem, że chcę mieć dzieci, ale zawsze byłem jak, "Nie jestem na to gotowy. Jeszcze go tu nie ma. To nie jest jeszcze czas w moim życiu. Ale teraz zaczynam dochodzić do tego, że patrzę na ojcostwo w inny sposób, niż nigdy wcześniej."

Najsłodsze Ogłoszenia Gwiazdek. Przeczytaj artykuł

Laich Wed Hough, 31, koło Coeur d'Alene, Idaho, w lipcu 2015. Ich romantyczne zaślubiny, w których uczestniczyło prawie 200 gości, pojawiły się po potwierdzeniu ich związku w 2014 roku i zaręczynach w sierpniu 2015 roku.

Laich wcześniej otworzył się przed nami na kroki, które on i amerykański sędzia Got Talent podjęli, aby rozpocząć proces posiadania dzieci. W tym czasie ujawnił, że para użyje zapłodnienia in vitro, aby pomóc w poczęciu pierwszego dziecka.

"Moja żona i ja chcemy mieć dzieci w naszej przyszłości, a przejście przez IVF było decyzją, którą podjęliśmy, aby zwiększyć [szanse] na to wydarzenie", powiedział nam w lipcu. "Chciałbym, żeby ludzie postrzegali to w ten sposób, a nie ze wstydem czy poczuciem winy."

Podcast Laicha "How Men Think With Brooks Laich & Gavin DeGraw" jest dostępny wszędzie tam, gdzie nadawane są podcasty.