Cameron Diaz & Benji Madden's Baby Girl's Unique Middle Name ujawnione - patrz akt urodzenia

Akt urodzenia Cameron Diaz i córki Benji Maddena, Raddixa, ujawnia, że ma nie tylko piękne imię, ale także dwa wyjątkowe środkowe imiona!

Minęło 19 dni odkąd Cameron Diaz i Benji Madden ogłosili narodziny swojej pięknej córeczki. A teraz, jej akt urodzenia został ujawniony. Aktorka, 47 lat, i dobra liderka Charlotte, córka 40 lat, nie tylko ma unikalne imię, ale ma też dwa unikalne środkowe imiona. Witajcie na świecie, Raddix Chloe Wildflower Madden! Raddix jest pierwszym dzieckiem zarówno Benji jak i Cameron, którzy w swoim ogłoszeniu z 3 stycznia powiedzieli, że nie będą się dzielić więcej informacjami ani zdjęciami swojej córki. Jednak teraz wiemy z aktu urodzenia, że urodziła się 30 grudnia 2019 roku o 13:58 czasu lokalnego, w Cedar's Sinai Medical Center w Los Angeles. Poniżej znajduje się pełny akt urodzenia Raddixa.

Urodziny Raddixa nastąpiły tuż przed piątą rocznicą ślubu Cameron i Benji. Szczęśliwa para jest notorycznie prywatna i nie podzieliła się niczym na temat dziecka przed ogłoszeniem jego narodzin, które Cameron zamieściła w Instagramie jako kartkę noworoczną. "Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od Maddenów! Jesteśmy tak szczęśliwi, błogosławieni i wdzięczni, że możemy rozpocząć tę nową dekadę ogłaszając narodziny naszej córki, Raddixa Maddena. Ona natychmiast podbiła nasze serca i uzupełniła naszą rodzinę. Choć jesteśmy zachwyceni mogąc podzielić się tą wiadomością, czujemy również silny instynkt ochrony prywatności naszego malucha. Nie będziemy więc publikować zdjęć ani udostępniać więcej szczegółów, poza tym, że jest naprawdę słodka! Niektórzy powiedzieliby nawet RAD :)."

Cameron podzieliła się w wywiadzie z InStylem w sierpniu 2019, że małżeństwo z Benji "było najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła". Gwiazda Aniołów Charliego trysnęła: "Mój mąż jest najlepszy". Jest najlepszym człowiekiem, i jest moim wielkim partnerem... Nie wiem, czy byłam gotowa, ale wiedziałam, że Benji jest wyjątkowy. On jest po prostu dobrym człowiekiem. Nie ma żadnych byków**t. To jest naprawdę orzeźwiające. Jestem za niego wdzięczna."

Chociaż mamy przeczucie, że Cameron i Benji nie podzielą się szczegółami w najbliższym czasie, to interesujące jest to, że drugie imię Raddixa może być kiwnięciem głową najlepszego przyjaciela jej mamy, Drew Barrymore! Pamiętnik gwiazdy Charlie's Angels nazywa się Wildflower!