Cara Santana i Jesse Metcalfe Split: Zaangażowana para zrywa się po ponad dekadzie.

Cara Santana i Jesse Metcalfe skończyli, według nowego raportu z 22 stycznia, który twierdzi, że nie mieszkają już ze sobą. Aktor i jego czteroletnia narzeczona podobno zakończyli swoje czteroletnie zaręczyny.

Po ponad dekadzie razem, cztery z tych lat zaangażowanych, Jesse Metcalfe i Cara Santana nazwały go quit, Us Weekly raporty 22 stycznia. "Rozdzielili się i nie są razem", źródło, które twierdzi, że mieszkają teraz oddzielnie, powiedziało stronie. "Nie zdradził jej", dodaje źródło. Aktor Desperate Housewives, 41 lat, i gwiazda Vida, 35 lat, podobno rozstali się kilka dni po tym, jak dostrzeżono, że w Los Angeles przytula się do wielu kobiet.

Jesse był przedmiotem plotek w weekend po tym, jak dostrzeżono go przytulającego się do dwóch różnych kobiet. Aktorkę można było zobaczyć uśmiechniętą i trzymającą się za ręce węgierską modelkę Livię Pillmann, 25 lat, w w wegańskiej restauracji Gracias Madre w zachodnim Hollywood na zdjęciach uzyskanych przez Daily Mail. Zaledwie kilka godzin później Jesse został ponownie sfotografowany z tajemniczą blondynką w barze Attic w Sherman Oaks w Kalifornii. Aktorka wydawała się szeptać jej do ucha i mocno trzymać w talii.

Zaledwie kilka miesięcy temu Cara powiedziała HollywoodLife w wywiadzie udzielonym w listopadzie 2019 roku, że jest tak podekscytowana wyjściem za Jessego. Choć nie wyznaczyli jeszcze daty ślubu, myślała, że prawdopodobnie stanie się to "kiedyś w 2020 roku", po tym jak Jesse nakręcił swój serial "Chesapeake Shores". Powiedziała nam, że ich związek działał tak dobrze, ponieważ priorytetem była dla nich niezależność. "Myślę, że dzięki temu, że jesteśmy tak spełnieni indywidualnie, że jesteśmy w stanie wnieść tak wiele do naszego związku, kiedy jesteśmy razem", powiedziała Cara. "Myślę, że nie trzeba mówić, że zaufanie, komunikacja, wsparcie i bycie najpierw przyjaciółmi jest również niezwykle ważne, ale myślę, że wiele razy pary zapominają, kim są poza związkiem; to z pewnością nie jest dla nas problemem".

Jesse zadał Carze pytanie podczas całkowicie romantycznej propozycji w sierpniu 2016 roku. Aktor zaproponował swojej długoletniej miłości, gdy płynęli 50-metrową żaglówką w dół rzeki Hudson. Zaprezentował jej 5,5-karatowy, szmaragdowy diamentowy pierścień, a w tle grała "Pretty Girl" Erica Claptona, który padł na zgięte kolano. "Co za weekend! Wczoraj chciałem to podnieść, ale byłem zbyt zajęty świętowaniem", napisał Jesse w Instagramie, pokazując oszałamiający pierścień Cari.