Cele na 2020 rok: Ta maszyna do gry w squata jest poniżej 100 dolarów na Amazonce.

Nowy rok, nowy ty, prawda? Jasne, to zawsze jest ostateczny cel - ale jeśli nauczyliśmy się czegoś po porzuconych postanowieniach z przeszłości, to znaczy, że trzeba być realistą i wprowadzać małe zmiany, aby zobaczyć prawdziwe rezultaty.

Zrób z nami zakupy: 77,9% użytkowników Zrównoważona utrata wagi w ciągu 9 miesięcy przy użyciu tego programu Przeczytaj artykuł

Więc jeśli nie masz ochoty na całkowitą zmianę stylu życia i rutynowych ćwiczeń w ciągu nocy, zacznij od włączenia go. Zamiast wyrzucać duże pieniądze na butikowe zajęcia fitness, skoncentruj się na tym, gdzie naprawdę zaczyna się podróż: w Twoim domu. Inwestycja w nową maszynę treningową zaprojektowaną tak, aby zapewnić idealny przysiad, to logiczny pierwszy krok!

Zobacz to!

Pobierz Sunny Health & Fitness Squat Assist Row-N-Ride Trainer z dołączonym sprzętem instruktażowym i video szkoleniowym za $98 (pierwotnie $150), dostępny w Amazon! Uwaga, ceny są dokładne w dniu publikacji, 1 stycznia 2020, ale mogą ulec zmianie.

Kto nie chce aktualizować swoich treningów 1 stycznia? To jest dokładnie to, co Sunny Health & Fitness Squat Assist Row-N-Ride Trainer stara się zrobić - wszystko za naprawdę przystępną cenę. W tej chwili możesz go odebrać za 98 dolarów na Amazonce - co stanowi 35% zniżki w stosunku do pierwotnej ceny! Oczywiście, maszyna została stworzona przede wszystkim w celu wzmocnienia dolnej części ciała - ale będzie to również zdziałać cuda dla różnych grup mięśni, jeśli używane konsekwentnie. Bez względu na poziom treningu, w którym chcesz wziąć udział, trzy przewidziane pasma oporu pozwalają na różną intensywność (każde z nich dodaje 22 funty oporu).

Oprócz łatwego w obsłudze urządzenia, otrzymasz film treningowy online - który wyjaśni wszelkie pytania i zagwarantuje Ci jak najlepsze wykorzystanie programu. Siła przysiady jest niedoceniana - oprócz pośladków, rdzenia, ramion, łydek i barków - dlatego jest to maszyna uniwersalna, idealna, aby wrócić do gry po relaksującym urlopie!

Zobacz to!

Pobierz Sunny Health & Fitness Squat Assist Row-N-Ride Trainer z dołączonym sprzętem instruktażowym i szkoleniowym video za $98 (pierwotnie $150), dostępny w Amazon! Uwaga, ceny są dokładne w dniu publikacji, 1 stycznia 2020, ale mogą ulec zmianie.

Większość z prawie 500 (i licząc!) recenzji uważa, że jest to pięciogwiazdkowy sprzęt, można śmiało powiedzieć, że jest to prawdziwa oferta. Panuje ogólna zgoda co do tego, że poskładanie maszyny do kupy zajmuje tylko około 10 minut, co jest główną zaletą. Stamtąd wyniki są niekończące się. Jeden z osobistych trenerów był sceptyczny, biorąc pod uwagę niską cenę, ale od razu uznał, że jest to najbardziej uderzający trening na sznurze i listwach, jakiego doświadczyli. Wielu innych, którzy zmagali się z przysiadkami (wszyscy tam byliśmy) stwierdziło, że tylko w ten sposób byli w stanie skutecznie utrzymać właściwą formę.

Po dwóch operacjach na biodrach, jeden z recenzentów był bardzo sfrustrowany tym, co mogli osiągnąć. Po włączeniu tej maszyny do ich domowej siłowni i odkryciu, jak prosta jest jej obsługa, są teraz bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek. Z takim zestawem pozytywnych recenzji (nie wspominając już o bezkonkurencyjnej cenie), wygląda na to, że oficjalnie zbliża się sezon przysiadów z tym nowym trenerem!

Zobacz to: Pobierz Sunny Health & Fitness Squat Assist Row-N-Ride Trainer z dołączonym sprzętem instruktażowym i video szkoleniowym za $98 (pierwotnie $150), dostępny w Amazon! Uwaga, ceny są dokładne w dniu publikacji, 1 stycznia 2020, ale mogą ulec zmianie.

Sprawdź więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest dostarczany przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.comOpens w nowym oknie... Wszystkiego najlepszego na zakupy!