Chris Brown Gushes Over 'Super Girl' Daughter Royalty, 5, In Sweet New Snap Of Her.

Chris Brown zachował się jak najbardziej dumny ojciec na świecie na najnowszym zdjęciu swojej uroczej córki Royalty!

Ostrożnie... cięcie do przodu! Chris Brown, 30 lat, dał swoim milionom fanów coś do wspólnego powiedzenia "Aww", kiedy 18 stycznia umieścił zdjęcie swojej córki Royalty, 5, na Instagramie. Nazwał ją "SUPER GIRL" jako napis, podczas gdy ona wydawała się oglądać coś na swoim iPadzie na tylnym siedzeniu samochodu. Royalty ubrana swobodnie na wycieczkę na świeżym powietrzu w białej koszulce/szarej kurtce, gdy intensywnie patrzyła na swój ekran. Długie i zwiewne włosy upięła w warkocze i ogrzała się kolorowym kocem Disneya. Piosenkarka "Run It" z jakiegoś powodu wyłączyła sekcję komentarzy na zdjęciu, ale możemy sobie tylko wyobrazić, jak bardzo jego zwolennicy byli szczęśliwi widząc zdjęcie swojej córeczki w weekend.

Chris, będąc ojcem Royalty i jej nowonarodzonego syna Aeko (który dzieli się z modelką Ammiką Harris, 26 lat) na "gram to nic nowego". Jego strona jest wypełniona zdjęciami obu jego dzieci, które wyglądają super cennie i dają mu powód do uśmiechu i śmiechu w tym samym czasie. Royalty, na przykład, skierował swoją ex Rihanna, 31, kiedy bez wysiłku tańczyła z parasolem podczas deszczowego dnia 3 stycznia. Równie duże wrażenie wywarła na nim późniejsza część miesiąca, kiedy 14 stycznia obserwował, jak jego maluch popisywał się jej zdolnościami rysunkowymi.

Nie zapomnij o mnie! Zarówno Chris, jak i Ammika podzielili się kilkoma zdjęciami swojego małego chłopca (który urodził się 20 listopada 2019 roku), odkąd w grudniu zadebiutował w mediach społecznościowych. Oszałamiająca modelka właściwie nazwała go swoim "aniołem na ziemi" w mgnieniu oka wpatrując się w dystans, który rozpłynął się w sercach w całym internecie.

Fani zwrócili również uwagę na to, jak bardzo Chris wygląda jak jego dzieci. Podzielił się z nimi zdjęciami z 8 stycznia, nazywając je "Panem Brownem" i "Panią Brown", gdzie dwoje z nich wyraźnie przypominało swojego ojca-zwycięzcę Grammy. Oto nadzieja, że nadal będzie nas błogosławił kolejnymi pstryknięciami swojego potomstwa, gdy będą one nadal rosły!