Chris Brown's Adorable Son Aeko, 2 Mos., Yawns At Bedtime In Sweet New Video

Chris Brown po prostu nie może mieć dość swojego słodkiego małego chłopca! W swoim najnowszym wpisie do Instagram, Chris podzielił się najbardziej uroczym klipem dwumiesięcznego Aeko ziewającego tuż przed snem.

Nie da się zaprzeczyć, że Chris Brown, 30 lat, jest całkowicie zakochany w swoim nowym chłopcu. 20 stycznia, piosenkarz "No Guidance" wziął na swoje konto Instagram, aby podzielić się najsłodszym nowym filmem swojego dwumiesięcznego syna, Aeko. W filmie, twarz malutkiego tot'a była z przodu i w środku z zabawnym filtrem nad ekranem. Gdy w tle grała muzyka, ktoś - być może plotkowany partner Chrisa i matka Aeko, Ammika Harris, 26 lat, pieścił palcem miękkie policzki Aeko. Wkrótce stało się jasne, że Aeko był już prawie gotowy do zasypiania, bo wypuścił ogromne ziewnięcie, które trwało solidne pięć lub więcej sekund! Chris po prostu podpisał film sennym emoji, pozwalając, aby ten słodki klip mówił sam za siebie!

Od narodzin Aeko w listopadzie 2019 roku, zarówno Chris, jak i Ammika coraz bardziej komfortowo dzielą się słodkimi, intymnymi chwilami syna z legionami fanów i zwolenników. Mniej więcej dwa tygodnie temu, 8 stycznia, Chris tryskał o dwójce swoich dzieci - w tym o córce Royalty Brown, 5, którą dzieli z Nią Guzman, 36 - z dwoma zdjęciami swoich dzieci. Napisał oba zdjęcia odpowiednio "Miss Brown" i "Pan Brown", a fani nie mogli się pogodzić z tym, jak bardzo para wyglądała jak ich słynny ojciec!

Z dwójką szczęśliwych, zdrowych dzieciaków w swoim życiu, Chris naprawdę żyje na Cloud Nine i nie mógłby być szczęśliwszy ze swoją małą rodziną. Piosenkarz jest "zakochany w Aeko i nie może uwierzyć, że jest tak błogosławiony, że ma dwójkę niesamowitych dzieci", źródło bliskie Chrisowi dzieli się z HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Chris poświęca teraz cały swój wolny czas swojej rodzinie", kontynuuje źródło. "Rzadko już wychodzi lub imprezuje, a jedynym czasem, kiedy jest z dala od [swoich dzieci], jest praca. Jego priorytety całkowicie się zmieniły i tak bardzo dojrzał w ciągu tych kilku ostatnich lat, odkąd został ojcem".

Zobacz ten post na Instagram ???? Stanowisko wspólne dla CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) w dniu 21 stycznia 2020 r. o 3:59 PST.

Ojcostwo najwyraźniej pasuje do Chrisa, który przebył dość długą drogę od swojej burzliwej, nieprzewidywalnej przeszłości. Fani uwielbiają oglądać tę czułą stronę ojca dwojga i z niecierpliwością oczekują na kolejne zdjęcia i filmy o jego dwójce maluchów w przyszłości!