Christina Milian rodzi: Singer wita syna z chłopakiem Mattem Pokorą - patrz zdjęcie

To chłopiec! Ogromne gratulacje należą się Christinie Milian i jej chłopakowi Mattowi Pokorze, którzy powitali swoje pierwsze dziecko razem 20 stycznia.

Christina Milian, lat 38, i Matt Pokora, lat 33, to dumni rodzice! Para powitała słodkiego chłopca, ich pierwsze dziecko razem, 20 stycznia i ogłosiła to przez Instagram. "I tak zaczynamy. Izajasz 1/20/20. Po prostu doskonały. Świat jest twoim synem. Kochanie, Mamo i Tato," podpisała pierwsze zdjęcie ich nowego pakietu radości. Mama, tata i dziecko mają się dobrze, ponieważ para świętuje najnowszy dodatek do swojej małej rodziny. Córka Christiny, Violet Madison, 9 lat, ponownie stała się starszą siostrą wraz z narodzinami swojego przyrodniego brata. Jej syn jest pierwszym dzieckiem Christiny od rozstania z ojcem Violet, jej byłym mężem, producentem muzycznym The Dream.

Piosenkarka i aktorka tryskała o swoim małym człowieczku od kiedy jeszcze się urodził! Dumna mama uśmiechnęła się 30 września, dzieląc się tym, że była tak podekscytowana powitaniem swojego chłopca na świecie po pokonaniu kilku początkowych zastrzeżeń. "Byłem naprawdę przerażony o tym," Christina ujawnił, kiedy przyszedł do posiadania chłopca, uczestnicząc w H&M x Yellow Feather Fund wydarzenie z okazji H&M x Sesame Street Partnerstwa w West Hollywood, CA. "Ale wtedy pomyślałam o zaletach", kontynuowała aktorka Falling Inn Love, zanim wyznała, że zbliżyłaby się do posiadania dwóch dziewczyn. "Gdybym miał dwie dziewczyny, to ubieranie się zajęłoby mi znacznie więcej czasu. Gdybym miał dwie dziewczyny, to znaczy, że po dojrzewaniu, dwie dziewczyny z dwoma postawami. Byłam jak, "Z chłopcami mogłoby być trochę inaczej. Myślę, że mi się to uda", powiedziała.

Zobacz ten post na Instagram I tak zaczynamy. Izajasz 1/20/20. Po prostu idealny. Świat jest twoim synem. Kochanie, Mamo i Tato Posada udostępniona przez Christinę Milian (@christinamilian) 20 stycznia 2020 r. o 15:09 PST.

Szczęśliwa dla Christiny, będzie miała doświadczenie bycia pierwszą mamą dla chłopca z jej partnerem Mattem. Para była nad księżycem, kiedy Christina wzięła do Instagram 30 lipca, aby dokonać ogłoszenia. "New release 2020," zaczęła podpisywać swoje stanowisko. "Co za błogosławieństwo! Zróbmy to maleństwo", zakończyła podpis przed oznaczeniem Matta. Post został napisany obok zdjęcia Christiny absolutnie promiennej, ponieważ miała rękę wokół Matta, podczas gdy on trzymał zdjęcie USG przed jej brzuchem w ciąży. Ogromne gratulacje dla rodziców!