Ciężarna Jodie Turner-Smith dzieli się nagim strzałem wykonanym przez męża Joshuę Jacksona na Jamajce

Żyć jej najlepszym życiem! Ciężarna Jodie Turner-Smith pozowała nago podczas wakacji z mężem, Joshuą Jacksonem, na Jamajce.

Najsłodsze Ogłoszenia o niemowlętach Celebrity Baby Przeczytaj artykuł

"Szczęśliwego Nowego Roku i Szczęśliwej Nowej Dekady", aktorka, 33, podpisała się w środę, 1 stycznia, Instagram post. "Ostatnie 10 lat to była niezła jazda!!! Śmiałam się, płakałam, a co najważniejsze, LEARNED. Jedź dalej. Niech wszyscy zobaczą, że nasze najdziksze marzenia *kontynuują się*, by się spełnić. #LiveFootageOfMeInMyElement #ItsNothirstTrapIfYourManTakesThePhoto."

W ujęciu sylwetki, model spoglądał z dala od aparatu i w stronę Button Beach. Następnie podzieliła się scenicznym widokiem na jej Instagram Story. "On nie ma żadnego szacunku dla mojego Instagramming", Turner-Smith napisał obok wideo z Jacksonem, 41 lat, pozornie łaskotał jej nogę.

Wesele gwiazdy z 2019 Przeczytaj artykuł

My Weekly w zeszłym miesiącu potwierdziliśmy wyłącznie, że ona i aktor spodziewają się pierwszego dziecka razem. Przerwaliśmy też wiadomość, że para zawiązała węzeł.

Wychowanek Dawson's Creek jest "tak bardzo wspierający Jodie i uwielbiający dopingować ją", powiedziało nam wtedy źródło.

Plotki o randkach między gwiazdą Queen & Slim a Jacksonem zaczęły się w listopadzie 2018 roku, gdy trzymali się za ręce w Los Angeles. Pewien informator powiedział nam wtedy, że uczestniczyli razem w 40. urodzinowym bashu Ushera w poprzednim miesiącu. Oni "byli wszędzie nad sobą" i "patrzyli sobie w oczy, gdy tańczyli razem przez całą noc", podzieliło się źródło.

Podobno para uzyskała w sierpniu licencję małżeńską, która jest ważna przez 90 dni. Modelka została wtedy zauważona z obrączką na palcu.

Patrz: Shay Mitchell i More Celebs' Third Trimester Bikini Baby Bumps Przeczytaj artykuł

Jackson wcześniej datował Diane Kruger od 2006 do 2016 roku. Kiedy się rozeszli, riposta dla byłej pary potwierdziła nam, że chcą "pozostać przyjaciółmi".

"To był długi czas", 43-letnia gwiazda In the Fade opowiedziała Vulture w styczniu 2018 roku o ich rozstaniu. "Również zerwaliśmy wiele miesięcy przed tym, jak powiedzieliśmy, że jesteśmy rozbici, więc do czasu podjęcia tej decyzji, nie czułem się już tak pilnie. Nie zrywasz po 10 latach z dnia na dzień, wiesz o co mi chodzi?"