Cody Simpson nazywa plotki, że zdradził dziewczynę Miley'a Cyrusa "głupkiem".

Oczyszczanie powietrza. Cody Simpson zmyślił plotki, że zdradził swoją dziewczynę, Miley Cyrus, w wywiadzie dla Page Six po publikacji doniósł, że został zauważony flirtując z innymi kobietami na kilka dni przed świętami.

Złoty" Romans Mileya Cyrusa i Cody'ego Simpsona na zdjęciach Przeczytaj artykuł

22-letni piosenkarz "Golden Thing" nazwał raporty, że oszukiwał "głupków" i wyjaśnił, że on i 27-letni Cyrus robią "świetnie". Simpson dodał, że on i piosenkarz "Slide Away" mieli "wspaniałe święta w Nashville".

Australijski crooner został sfotografowany z modelem Jordy Murrayem w centrum Manhattanu 21 grudnia - tego samego dnia, kiedy Cyrus zamieścił "smutną piosenkę świąteczną" w mediach społecznościowych. Strona szósta donosi, że Simpson został później zauważony 22 grudnia w otoczeniu kobiet w Little Sister Lounge w Nowym Jorku, gdzie pocałował jedną kobietę w usta. Simpson zaprzeczył plotkom w oświadczeniu dla Us Weekly w dniu 23 grudnia.

"Nie ma absolutnie żadnej prawdy w tej historii", powiedział nam wtedy Simpson. "Cody wyszedł z przyjacielem, a cała reszta jest sfabrykowana. Kropka."

Siostra Simpsona, Alli Simpson, również odrzuciła spekulacje w wywiadzie dla Daily Mail Australia. "Oni są na pewno razem", Alli, 21 lat, potwierdziła do publikacji 23 grudnia. "[Jordy Murray] to jego najlepszy przyjaciel Ryana Mcarthy'ego, dziewczyna od kilku lat. Odwiedza go od kilku dni."

Hot Rebound Romances Przeczytaj artykuł

Cody i była gwiazda Disney Channel okazali się być w dobrym nastroju, gdy spędzili Boże Narodzenie razem z rodziną Cyrusa w Nashville. Piosenkarka "Pretty Brown Eyes" zamieściła film za pośrednictwem Instagramu o Cyrusie świergocącym do bożonarodzeniowej piosenki rapowej przed podzieleniem się klipem o sobie tańczącym do melodii.

Para udokumentowała swoją noc randki na portalach społecznościowych dzień później z Cyrusem umieszczając kilka selfies z Cody. "Zacznij spotykać się ze swoim najlepszym przyjacielem Asapem", napisała obok jednego zdjęcia w swojej Instagram Story 26 grudnia, a następnie drugie zdjęcie pary zatytułowane "Besties".

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Odcinek czasowy ich związku i podziału Przeczytaj artykuł

Cody, w międzyczasie, zamieścił nagranie wideo z Cyrusem wchodzącym do restauracji podczas zabawy podnosząc koszulę. "Kim jest ten kamienny zimny lis," napisał klip.

Duet zaczął chodzić na randki w październiku zaledwie dwa miesiące po tym, jak Cyrus ogłosił jej separację z Liamem Hemsworth, za którego wyszła za mąż w grudniu 2018 roku. Rozwód z 29-letnią gwiazdą gier głodowych został sfinalizowany 24 grudnia. Po rozstaniu z Hemsworth, Cyrus miał również w sierpniu krótki jednomiesięczny związek z Kaitlynn Carter.