Cody Simpson ujawnia, że jeśli myśli o posiadaniu dzieci z Mileyem Cyrusem 4 miesiące w romansie

Cody Simpson i Miley Cyrus spotykają się dopiero od kilku miesięcy, a on już jest pytany o dzieci. Piosenkarz omówił swoje plany na przyszłość w nowym wywiadzie udzielonym 21 stycznia, i rzucił okiem na to, jak "wspaniały" jest ich związek!

Cody Simpson i Miley Cyrus są silni, ale w tej chwili nie mają dzieci na mózgu. "Jeszcze nie, kolego", 23-letnia australijska piosenkarka, odpowiedziała na pytanie: "Chcesz mieć dzieci, czy nadal robisz to samo?" - Pytanie przyszło od Kyle Sandilands z The Kyle and Jackie O Show, którego Cody był gościem przez telefon 21 stycznia.

Jeszcze na temat dzieci Sandilands powiedział Cody'emu, że powinien "uważać", prawdopodobnie podczas seksu. Kiedy Cody zatrzymał się na szybki śmiech, gospodarz zauważył, że jako starszy wiekiem starał się udzielić piosenkarzowi kilku rad. "Jestem ostrożny", przyznał Cody, dodając: "Jestem ostrożny".

Współprowadząca, Jackie O, skorzystała z okazji, by zapytać: "Jak idzie z Mileyem?" Cody nie zawahał się, kiedy tryskał: "Tak, to wspaniale. Jesteśmy niesamowici. Żadnych skarg." Cody pojawił się w wiadomościach o związku, po tym, jak on i Miley zaczęli plotkować o wakacjach, kiedy został zauważony z modelem Playboya Jordy Murrayem.

Gospodarze pytali później, jak Cody świętował swoje 23. urodziny 11 stycznia, ale nie wspomniał o prezentach, którymi obdarzyła go dziewczyna. Miley wręczyła swojemu mężczyźnie zabytkową torbę z jego pseudonimem autora, wpisanym w nią przez księcia Neptuna, a także zabytkowy srebrny zegarek kieszonkowy i łańcuszek.

Miley i Cody po raz pierwszy iskrzył plotki randki, kiedy zostały zauważone całowanie w zeszłym roku w Backyard Bowls w West Hollywood 3 października. Nowy romans nastąpił zaledwie dwa miesiące po jej rozstaniu z mężem, Liamem Hemsworthem. Aktor złożył wniosek o rozwód 21 sierpnia, powołując się na "niedające się pogodzić różnice", jak wynika z oficjalnych dokumentów sądowych uzyskanych przez HollywoodLife.

Po jej rozstaniu z Liamem, Miley była też romantycznie związana z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brody'ego Jennera. Zerwali ze sobą pod koniec września, tuż przed tym, jak zaczęła spotykać się z Cody'm. Miley i Liam niedawno zawarli ugodę rozwodową w grudniu.