Colin Firth i żona w separacji Livia Giuggioli Spędzają razem Sylwestra po rozstaniu.

Toast za nowe początki! Colin Firth i jego wyobcowana żona, Livia Giuggioli, świętowali razem Nowy Rok po ich rozstaniu.

Rozstania Gwiazd w 2019 roku Przeczytaj artykuł

"Jak skończyliśmy i jak zaczęliśmy", napisała na Instagramie w środę, 1 stycznia, obok zdjęć wyobcowanej pary uśmiechniętej z przyjaciółmi i odpoczywającej na krzesłach trawnikowych. "@massimoserini.official @karenalder @sarahdeweymassage Colin i wiele innych ❤️ bye 2019 and helooooooooo new decade!"

Zobacz ten post na Instagram. Jak skończyliśmy i jak zaczęliśmy ❤️ @massimoserini.official @karenalder @sarahdeweymassage Colin i wiele innych ❤️ bye 2019 i helooooooo nowej dekady! ???????????? Poczta udostępniona przez Livię Firth (@liviafirth) 1 stycznia 2020 o 12:32 PST.

Kilku naśladowców chwaliło Firtha, 59, i Giuggioli, 50, za to, że pozostali sympatyczni, z jednym komentarzem: "Do waszej niesamowitej przyjaźni i zrozumienia dla siebie nawzajem", a drugim: "Piękna rodzina"!

Najbardziej szokujące podziały gwiazdy Przeczytaj artykuł

Hangout przyszedł dwa i pół tygodnia po tym, jak para ogłosiła, że zrezygnowała z 22-letniego małżeństwa.

"Colin i Livia Firth rozstali się", ich przedstawiciele powiedzieli we wspólnym oświadczeniu do Us Weekly 13 grudnia. "Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o prywatność. Nie będzie więcej komentarzy."

Zdobywca Oscara i producent filmów dokumentalnych spotkał się w Kolumbii podczas pracy nad miniserialem Nostromo z 1997 roku. W czerwcu tego roku zawiązali węzeł, a następnie powitali dwóch synów: Luca, 18 lat, i Matteo, 16. Firth dzieli również syna Willa, 29 lat, z jego byłą dziewczyną i Valmont costar Meg Tilly.

Pary sławne, które pozostały razem po skandalach oszukańczych Przeczytaj artykuł

Wiadomość o rozstaniu pojawiła się prawie dwa lata po tym, jak Giuggioli przyznała, że miała 11-miesięczny romans z innym mężczyzną, włoskim dziennikarzem Marco Brancaccia, którego później oskarżyła o prześladowanie jej.

"Z oczywistych powodów, Firthowie nigdy nie chcieli upublicznić tej sprawy", powiedzieli w oświadczeniu dla nas w marcu 2018 roku ich przedstawiciele. "Kilka lat temu, Colin i Livia prywatnie podjęli decyzję o rozdzieleniu się. W tym czasie Livia krótko związała się z byłym przyjacielem pana Brancaccia. Od tego czasu Firthowie ponownie się zjednoczyli."

Duet pozwał Brancaccię, która zaprzeczyła zarzutom, za molestowanie. Załatwili sprawę poza sądem w 2018.