Courteney Cox: Dlaczego uważa, że Jennifer Aniston i Brad Pitt's Reunion to "piękna rzecz"?

Fani Instagramu widzieli, jak Courteney Cox "lubi" wiele zdjęć Jennifer Aniston i Brada Pitta podczas zjazdu na SAG Awards, a wtajemniczeni wyjaśniają, co dokładnie ją podekscytowało w tym wirusowym momencie.

Courteney Cox, 50 lat, dopingowała fanów po obejrzeniu zdjęć Jennifer Aniston, 50 lat, i Brada Pitta, 56 lat, którzy spotkali się ponownie za kulisami na rozdaniu nagród SAG 19 stycznia, ale miała swoje własne, niepowtarzalne powody, by nadać zdjęciom "podobne" na Instagram. "Courteney jest zachwycona widząc Jen i Brada na tak wspaniałych warunkach. Ale co więcej, uwielbia widzieć swoją najlepszą przyjaciółkę tak szczęśliwą. Jen ma chwilę i to tylko naturalne, że Courteney ją dopinguje", mówi źródło WYŁĄCZNIE HollywoodLife. Jednakże, Courteney nie wysłała tego spotkania w nadziei, że Jen i Brad wrócą do siebie (jak niektórzy fani).

"Nie chodzi o romans, nie musi o to chodzić, żeby mieć znaczenie. Tu chodzi o prawdziwą przyjaźń", wyjaśnia nasze źródło. "Courteney uważa, że to piękna rzecz, którą wciąż mogą widzieć i doceniać dobro w sobie nawzajem." Nie wszyscy byli małżonkowie mogliby to osiągnąć, zwłaszcza gdyby przeszli przez sytuację Brada i Jen. Po ogłoszeniu ich rozłamu w styczniu 2005 roku, Brad nawiązał bardzo publiczny kontakt ze swoją przyszłą wyobcowaną żoną, Angeliną Jolie, 44 lata, a Jen niesławnie powiedziała "brakuje chipa wrażliwości" w Bradzie podczas wywiadu z Vanity Fair w 2006 roku. Spójrzcie, jak daleko zaszli!

Niezależnie od tego, Jen i Brad po zawiązaniu węzła w 2000 roku łączyły ich silne więzi, a Courteney o tym wie. "Courteney i Jen są najlepszymi przyjaciółmi i uwielbiają widzieć się szczęśliwe. Oboje przeszli przez to wszystko, jeśli chodzi o związki i ciągle się sobie zwierzają. Court wie, jak ważny był Brad dla Jen," mówi drugie źródło WYŁĄCZNIE HollywoodLife.

Courteney również ma wysoką opinię o Bradzie, pomimo tego, jak zakończył się jego związek z Jen. "Court uważa, że Brad jest wspaniałym facetem, a fakt, że Brad i Jen znów są przyjaciółmi, sprawia, że Courteney jest naprawdę szczęśliwa, ponieważ wie, że to sprawia, że Jen jest szczęśliwa", dodaje nasze drugie źródło. "Porozmawiajmy o sytuacji wygranej, to właśnie dzieje się tutaj w oczach Courteney."

Brad i Jen naprawdę dzielą się słodką przyjaźnią teraz, 15 lat po ich rozstaniu. Oprócz ich spotkania za kulisami podczas SAG Awards, Brad był widziany z zawrotną miną na twarzy, gdy patrzył jak Jen odbierała nagrodę za "Wybitną kobietę z serialu dramatycznego" w kuluarach. Jen złapała wiatr tego pokazu wsparcia, a ona później rzuciła się do Extra, że jej były mąż był tak "słodki", aby oglądać jej wyjątkowy moment wśród ruchliwej nocy.