Czy Jonathan Taylor Thomas pojawiłby się w "Last Man Standing" jeszcze raz? Tim Allen mówi...

Last Man Standing spotyka się z Home Improvement? To już się stało wcześniej! W 4. sezonie serii Fox, Jonathan Taylor Thomas i Patricia Richardson - którzy zagrali odpowiednio syna i żonę Tima Allena w Home Improvement - stworzyli komiksy w serii Fox.

'90s Shows You Loved and Forgotten About Przeczytaj artykuł

Więc, z sitcomem zmierzającym do ósmego sezonu, czy obsada hitu z 1994 roku może pojawić się ponownie? Nigdy nie mów nigdy, Allen, 66 lat, mówi w najnowszym wydaniu Us Weekly, na kioskach teraz.

"Nie mogę powiedzieć, bo niektóre z nich są w trakcie negocjacji, ale zawsze kocham kaskaderskie castingi", mówi zwycięzca Złotego Globu. "Jest cała masa ludzi, z którymi się skontaktowaliśmy. Więc tak, to zawsze jest zabawne. Kiedy jest to trochę istotne, zrobimy to!"

Gwiazda Toy Story wyjaśnia również, że ma wiele wspólnego z jego postacią Last Man Standing, Mike'a Baxtera - podobne uczucie miał grając Tima "The Toolman" Taylora.

"Nigdy nie byłem pewien, czy Tim Taylor był naprawdę bystry, czy naprawdę szczęśliwy, ponieważ nigdy nie jesteś pewien, czy był naprawdę głupi, kiedy rozmawiałeś z Wilsonem", mówi komik, zauważając, że jest zszokowany tym, jak długo trwała zarówno "Ulepszanie domu", jak i "Ostatni Człowiek Stojący". Home Improvement był nadawany na ABC przez osiem sezonów, podczas gdy Last Man Standing działał przez sześć sezonów na ABC, zanim został odwołany mimo gwiazdorskiej oceny. Jednak Fox postanowił podnieść go i kontynuować historię.

TV Shows Ending in 2020 Przeczytaj artykuł

"Nigdy bym nie pomyślał, że do tego dojdzie", dzieli się z nami. "Patrzę wstecz i słowo, które utrzymuje mnie przy życiu, jest "wdzięczny". Uwielbiam robić to, co robię. O wiele więcej przyjemności sprawia mi zabawa z ludźmi niż pieniądze. Pieniądze, oczywiście, są elementem pozytywnym, ale uwielbiam się bawić. Kocham żywą widownię, którą robimy dla Last Man Standing. Co wieczór mówię im: "To są stare szkolne rzeczy, od których zaczęła się telewizja i emisja". Nie znam jej przyszłości, nawet nie chcę jej wyczuwać. Ale to są rzadkie rzeczy. To prawdziwa przyjemność robić to. To świetna forma sztuki."

Po więcej od Allena, weź nowy numer "Us Weekly".

Sitcom Stars z lat 90-tych, potem i teraz. Przeczytaj artykuł

Last Man Standing sezon 8 premiery w Fox czwartek, 2 stycznia, o 20:00 ET.

Z relacją Marca Lupo