Demi Lovato ma "kilka nerwów" przed powrotem do Grammys: Wants It to be 'Perfect'

Po ogłoszeniu przez Instagram, że wróci do Grammys 26 stycznia, Demi Lovato "nie może się doczekać, aby pokazać światu, co ma w zanadrzu!

Demi Lovato, 27 lat, jest gotowa do powrotu na scenę! Wokalistka "Confident" "jest totalną profesjonalistką, więc wie, co trzeba zrobić, aby przygotować się do takiego wielkiego występu" - źródło podzieliło się z HollywoodLife EXCLUSIVELY, nawiązując do powrotu Demi na tegoroczny występ Grammys. Po raz pierwszy Demi wystąpi na żywo od przedawkowania w lipcu 2018 roku. "Choć minęło już trochę czasu od jej występu na żywo, to dla niej to jak jazda na rowerze", kontynuuje źródło. Oczywiście, ponieważ minęło tak dużo czasu, odkąd Demi wystąpiła na żywo przed publicznością, jest to dla niej więcej niż zrozumiałe, że odczuwa pewien niepokój, gdy chodzi o to, że ma mikrofon z powrotem w ręku.

Ale wszystkie zmartwienia Demi są tylko dlatego, że "chce, żeby to było perfekcyjne" i dawało najlepszy możliwy show swoim kolegom z branży oraz legionom fanów i kibiców. "Jest taka podekscytowana i nie może się doczekać, żeby pokazać światu, co ma w zanadrzu. A z brzmienia tego, występ Demi na 62. Dorocznej Nagrodzie Grammy na pewno pozostanie w pamięci! Co więcej, będzie to wspaniała rozgrzewka, zanim Demi zajmie pole na nadchodzącym Super Bowl.

Wokalistka "Sorry Not Sorry" wykona hymn narodowy 2 lutego, zanim szefowie miast San Francisco 49ers i Kansas City wykona go w Miami. Z tak wielkim zaszczytem, nerwy Demi są o wiele bardziej skoncentrowane na tym momencie. Podczas gdy drugie źródło podziela pogląd, że Demi jest "gotowa na Grammys i naprawdę nie może się doczekać, aby go zabić", okazja ta w rzeczywistości zapewnia tak bardzo potrzebne rozproszenie uwagi, od kiedy zabiera pole na Super Bowl. "Grammy zabierają ją od tego, na co jest naprawdę zdenerwowana, a to jest robienie hymnu narodowego na Super Bowl. Lęk i nerwy są skierowane na ten występ", kontynuuje źródło.

Ale czy jest lepszy sposób na przejście do tej wyjątkowej okazji niż wykonanie jej piosenek na Grammy? Nie ma wątpliwości, że Demi będzie się czuła dużo bardziej komfortowo 26 stycznia i tak podekscytowana, ponieważ będzie "w budynku z rówieśnikami, więc jest więcej niż gotowa na jeden z najlepszych występów tej nocy" - mówiło dalej źródło. Minęło sporo czasu od Demi, która otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z uzależnieniami. Mając do dyspozycji Grammy tylko kilka dni, Demi ma wszelkie powody, by cieszyć się tą monumentalną noc. Mówiąc wprost, "Ona jest napompowana!" HollywoodLife zwróciło się do przedstawicieli władz o komentarz.