Denise Richards: Dlaczego widziano ją bez pierścienia ślubnego pośród plotek o małżeństwie.

Denise Richards spowodowała wiele dudnienia po tym, jak została ostatnio zauważona bez obrączki, ale był ku temu dobry powód.

Mówi się o byciu w centrum uwagi ze wszystkich złych powodów. Denise Richards, 48 lat, to imię na ustach wszystkich w tym całym chaosie, jaki ogarnął jej prawdziwe gospodynie domowe w kostiumach Beverly Hills. Szokująca sytuacja zmieniła się, gdy dostrzeżono ją bez obrączki od męża Aarona Phypersa, 46 lat, podczas jej udziału w wydarzeniu w hotelu VP Plaza España Design w Madrycie, w Hiszpanii 8 stycznia. Stało się to po tym, jak rozeszły się wieści o rzekomym spotkaniu gwiazdy Wild Things z Brandi Glanville, 47, które podobno trwało miesiącami, począwszy od początku 2019 roku. Jest to historia, że była gwiazda RHOBH, Camille Grammer, 51 lat, twierdzi, że nie jest prawdziwa. "Ktoś jest zdesperowany diamentem", tweetowała 7 stycznia, wyraźnie zacieniając Brandi w procesie.

Nie wierzcie w te szumowiny, jak w HollywoodLife wtajemniczony ujawnił 18 stycznia szczegóły na temat stanu tych plotek i relacji Denise z Aaronem. "Denise i Aaron są naprawdę szczęśliwi, a ich małżeństwo jest wspaniałe", ujawnili. "Jak każdy, kiedy filmuje, nie nosi obrączki, albo nosi ją z drugiej strony, kiedy podróżuje, bo jej ręka jest spuchnięta."

Źródło kontynuowało: "Ona rzeczywiście miała ją na sobie również tamtego dnia. Te pogłoski o tym, że jej małżeństwo jest w tarapatach, są dla niej śmieszne. Aaron jest wspaniałym mężem i ojcem dla swoich dziewczyn i nigdy nie była w zdrowszym związku". The Bold & The Beautiful star często mówił o tym, jak wielki jest Aaron w obu funkcjach, ponieważ oficjalnie przyjął rolę ojczyma dla jej trzech córek Sam, Lola i Eloise po ślubie we wrześniu 2018 roku.

Camille nie jest jedyną byłą gwiazdą RHOBH mówiącą o tych plotkach Denise/Brandi. Lisa Vanderpump, 58 lat, która wyszła z serii w zeszłym roku, miała to do powiedzenia w ostatnim wywiadzie. "Cóż, po prostu usłyszałem trochę o sytuacji z hookupem. Ale nie słyszałam zbyt wiele o tym wszystkim. Żadnego komentarza na ten temat."