Derek Hough Gushes o zaangażowaniu Julianne Hough w Brooks Laich: "Jestem podekscytowany, że będę miał nowego brata"

Dodawanie do rodziny! Derek Hough jest bardziej niż ekstatyczny dla swojej siostry Julianne Hough, która niedawno zaangażowała się w grę NHL w Brooks Laich. W czwartek, 27 sierpnia, w Greystone Manor w West Hollywood, zawodowiec "The Dancing With the Stars" otworzył przed "Us Weekly" wiadomości na temat nowości.

Zdjęcia: Rodzeństwo Celebrity Przeczytaj artykuł

"Nie mogę się doczekać," Hough, 30 lat, powiedział nam na Just Jared's Way Too Wonderland prezentowanym przez Ever After High. "To świetny facet, to świetny facet. Jestem podekscytowany, że mam nowego brata, stary. Jestem podekscytowany!"

The Grease: Aktorka, 27 lat, ogłosiła swoje zaręczyny z Laichem, 32 lata, 18 sierpnia. W czwartek przyszła panna młoda pokazała swój wspaniały (i ogromny!) nowy pierścionek Lorraine Schwartz, i opisała propozycję jako "magiczną i słodką".

W lutym 2014 roku potwierdziliśmy, że ta para była przedmiotem. Derek zbliżył się do gracza Washington Capitals od tego czasu, ale mówi, że czasami wychodzi, gdy przyszli małżonkowie gubią się zbytnio we własnym świecie.

Zdjęcia: Znane rodziny celebrytów Przeczytaj artykuł

"Byliśmy w autobusie turystycznym, byliśmy w trasie, a ona stawiała mu czoła każdego dnia po występie. W tym samym czasie, w zegarku, a czasami po prostu mówią o najbardziej przypadkowych rzeczach i jestem jak, "O mój Boże, muszę wyjść", Derek powiedział nam.

Jasne, Laich sprawia, że jest szczęśliwa. Do tego stopnia, że Derek nigdy nie musiał dawać mu rufusa do rozmowy. "To zabawne, bo jest typem faceta, z którym nawet nie musisz tak rozmawiać." "Nigdy nie pomyliłby jej w ten sposób nigdy."

Zdjęcia: Największe zaręczynowe dzwonki Przeczytaj artykuł

Kiedy Julianne zaczyna planować wesele, Derek już czeka na dzień, w którym zostanie mamą. "O mój Boże. Ona będzie niesamowita", powiedział nam. "Będzie niesamowita, kiedy ten dzień nadejdzie."