Derek Hough, Nikki Reed Double Date With Julianne Hough, Brooks Laich: Wszystkie szczegóły!

Podwójna randka na noc! Derek Hough i nowy hookup Nikki Reed uderzył w miasto w sobotę, 3 maja, ze swoją siostrą, Julianne Hough, i jej hokejowym chłopakiem, Brooks Laich. Źródła mówią nam co tydzień, że czwórka trafiła na show w Troubadour w L.A. przed wyjazdem na imprezę urodzinową dla Houghs' Dancing With the Stars pal Cheryl Burke.

Zdjęcia: Ewolucja czerwonego dywanu Julianne's Przeczytaj artykuł

Jeden z wtajemniczonych mówi, że Derek i aktorka Twilight Reed "całowali się jak diabli" na imprezie wydawniczej O.A.R. w Troubadour. "Wszyscy brali dużo siebie i tańczyli na burzy", mówi naoczny świadek. Dodaje kolejnego gapowicza: "Julianne i jej chłopak wyglądali jakby byli na imprezie tanecznej."

Zdjęcia: Odbite romanse Przeczytaj artykuł

Stamtąd obie pary udały się do Sayers Clubu w L.A., gdzie obchodziły 30. urodziny Burke'a. Koleżanka z klubu powiedziała nam, że obie pary były bardzo czułe i lubiły muzykę i godzinami tańczyły do takich piosenek jak "Happy" Pharrella Williamsa, "Birthday Cake" Rihanny, "Drunk in Love" Beyonce i "Teach Me How to Dougie" Cali Swag District.

Julianne's beau było "życiem imprezy", gapiący się mówi nam o graczu Washington Capitals Laichu, zauważając, że "ciągle tańczył i żartował". (On i aktorka Rock of Ages, 25 lat, zostali założeni przez wspólnego przyjaciela i spotykają się od początku tego roku).

Zdjęcia: Najgorętsze hookupy DWTS'ów Przeczytaj artykuł

Derek, w międzyczasie, spakował się na PDA z Reedem, który rozstał się z mężem Paulem McDonaldem na początku tego roku. W pewnym momencie wieczorem, reszta grupy udała się z powrotem do prywatnej sekcji klubu, pozostawiając DWTS pro, 28, a jego nowe zainteresowanie miłością, 25, tańcem i "patrząc sobie w oczy", mówi naoczny świadek.

Zdjęcia: Ślubny album Nikki i Paula Przeczytaj artykuł

Jak donosi nasz tygodnik wyłącznie w zeszłym tygodniu, para ta została ostatnio zauważona w Rock & Reilly's w L.A. 18 kwietnia. "Było dużo PDA", powiedział nam wcześniej jeden z widzów. "Nikki karmiła go, [trzymali się za ręce] i wyszli razem. Nie obchodziło ich, czy ktoś patrzy."

Trzynastka była również za kulisami w DWTS podczas odcinka z 29 kwietnia, źródło powiedziało nam. "To taka słodka dziewczyna", powiedział jeden z wtajemniczonych. "Naprawdę na ziemi. Dobrze się bawią, spędzając ze sobą czas."