Desiree Hartsock Projektowanie własnej sukni ślubnej: To jest "Niespodzianka"

Kiedy była Bachelorette Desiree Hartsock idzie do ołtarza, by powiedzieć "tak" narzeczonemu Chrisowi Siegfriedowi latem 2014 roku, zrobi to w nieco oczekiwany sposób: Będzie nosiła zaprojektowaną przez siebie suknię ślubną! Utrzymując jej data ślubu pod opakowania, Hartsock nie wskazał nam Weekly, że jest obecnie kodowania nie jeden, ale dwa sukienki z etykietą Maggie Sottero dla jej wielki dzień: Ponadczasową, ale zaskakującą sylwetkę ślubnych i sukienkę na przyjęcie inspirowaną latami dwudziestymi.

Zdjęcia: Najlepsze zaręczynowe pierścionki gwiazdy wszech czasów Przeczytaj artykuł

"Nie mogę się doczekać, aż Chris zobaczy mnie we wszystkich sukienkach!" - mówi stylista ślubny, który przeniósł się z rodzinnego Kolorado do Seattle, aby być z Sigurdem.

Wkrótce po przyjęciu propozycji Zygfryda w 9 sezonie The Bachelorette, Hartsock, która tworzy suknie dla klientów z jej domu, zaczęła projektować swoje własne dzieło dopiero znacznie później.

Zdjęcia: Dawni zalotnicy Desiree Hartsock Przeczytaj artykuł

"Czuje się jakby to było 10 lat temu!" przyszła panna młoda mówi nam o swoim biegu na Bachelorette w 2013 roku, który nastąpił po tym jak Sean Lowe odrzucił ją na rzecz obecnej żony Catherine Giudici na Bachelorette. "Zabawne jest to, że ludzie wspominają rzeczy, które wydarzyły się na wystawie, bo czujemy, że to było dziesięć lat temu, bo teraz żyjemy tylko swoim życiem. Będziemy wspominać Niemcy czy to, co robiliśmy na Antigui, ale w większości skupiamy się tylko na tworzeniu nowych wspomnień." (Filmując finał sezonu w maju 2013 roku, duet był zmuszony utrzymać swoje zaręczyny w tajemnicy aż do odcinka wyemitowanego w sierpniu).

Zdjęcia: Najbardziej szokujące chwile kawalerskie w historii Przeczytaj artykuł

Podczas gdy wielu uczestników studiów licencjackich i licencjackich transmitowało swoje wesele - w tym Hartsock i Siegfried Seattle sąsiadów Jasona Mesnicka i Molly Malaney, Hartsock mówi nam, że pozostaje niezdecydowana co do skali swoich zaślubin. "Myślę, że chcę, aby było to bardziej kluczowe, niż ludzie się spodziewają - mała ceremonia - i tylko to, co najważniejsze", przewiduje. "Jestem po prostu podekscytowana, że będę projektować swoją sukienkę!"