DJ Khaled's Wife Gives Birth To Couple's 2nd Child: 'Another One' - Gratulacje

Gratulacje dla rodziców! DJ Khaled i jego żona Nicole Tuck przywitali razem swoje drugie dziecko - kolejnego chłopca.

DJ Khaled i Nicole Tuck są teraz dumnymi rodzicami dwójki! Para powitała swoje drugie dziecko 20 stycznia, a mama i dziecko radzą sobie doskonale. Hitler "We The Best" podzielił się wiadomościami za pośrednictwem swojego konta Instagram - Które możesz zobaczyć TUTAJ - i oczywiście był tak dumny ze swojej żony. Khaled notorycznie na żywo transmitował na żywo narodziny swojego syna, Asahd Tuck Khaleda, w październiku 2016 roku i choć tym razem nie podawał dokładnych informacji, to przez cały wieczór wysyłał aktualizacje ze szpitala.

W końcu Khaled podzielił się swoim zdjęciem z lekarzem, który urodził dziecko, z napisem: "Dzięki Ci Boże! Dziękuję mojej królowej Nicole! Pobłogosław Dr. Jina! JESZCZE JEDNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Na zdjęciu, on i Dr. Jin mają ogromne uśmiechy na twarzach i są przybijani do siebie, aby uczcić nadejście szczęśliwego i zdrowego noworodka. Jak dotąd, dumny tata nie podzielił się żadnymi zdjęciami swojego drugiego syna, ale prawdopodobnie wkrótce będziemy zalewani zdjęciami.

Podobnie jak jego pierwszy syn, Asahd, Khaled jeszcze przed narodzinami tryskał swoim nowym małym chłopczykiem! We wrześniu Khaled podzielił się z Instagramem ekscytującymi wiadomościami o ciąży, mówiąc w filmie: "Asahd, spójrz na swojego brata! To jest twój brat", podczas wizyty na sonogramie. "Bóg jest wielki. Asahd, niedługo będziesz miał brata", dodał przebojowiec. Nagle, Asahd mówi: "Tato, jeszcze jeden", cytując słynne hasło ojca.

Fani Khaleda mogą w pełni nadal oczekiwać słodkich treści na stronie Khaleda, ponieważ nie jest mu obce zamieszczanie informacji o jego synu. Mewel przyłapał Asahd'a na robieniu niektórych z najbardziej prozaicznych rzeczy, ale zawsze kocha swojego małego chłopca. W niedzielę 6 października, Khaled ćwiczył, tylko po to, aby dowiedzieć się, że miał ze sobą małego partnera na siłowni przez cały czas! "To sprawa rodzinna", powiedział Khaled na wideo z treningu duetu. Potem on i Asahd zanurzyli się w basenie, gdzie ojciec i syn pokazali swoje umiejętności pływania. Zwolennicy Khaleda uwielbiają te treści i na pewno będą mieli o wiele więcej w zapasie z tym najnowszym dodatkiem do małej muzycznej rodziny mulera!